25000-30000 TL ASUS laptop önerisi

Peki hazır DLSS özelliği varken 3050 alınsa aradaki 8000 lira farka da farklı eşyalar alınır tasarruf ederiz. Attığım ASUS'un 3050 modeli kaç yıl götürür? Hikayeli oyunları falan açabilir mi?

Aradaki fark 4000 TL. ASUS istemezseniz fark 1000 TL'ye kadar düşüyor hatta, tasarruf düşünürseniz böyle seçeneklerinde olduğunu belirteyim. Hikayeli oyunları açar tabii ama 3050 zaten ölü olarak doğmuş bir kart. Bu yılın AAA oyunlarını rahat oynayabilirsin bile diyemem.

Aradaki fark 4000 TL. ASUS istemezseniz fark 1000 TL'ye kadar düşüyor hatta, tasarruf düşünürseniz böyle seçeneklerinde olduğunu belirteyim. Hikayeli oyunları açar tabii ama 3050 zaten ölü olarak doğmuş bir kart. Bu yılın AAA oyunlarını rahat oynayabilirsin bile diyemem.
Attığım 3050 asus modeli ile 4050 asus modeli arasında 8 bin lira var o farkı dedim.

@raster Daha uyguna da var o model, ben de onu dedim.

@raster daha uyguna da var o model, ben de onu dedim.

Peki sizce 4050 alıncak olsa Acer'in kasa kalitesi daha önemli ama ısınma sorunu var. TUF mu daha mantıklı Acer mi?

Peki sizce 4050 alıncak olsa Acer'in kasa kalitesi daha önemli ama ısınma sorunu var. TUF mu daha mantıklı Acer mi?

Acer'in ısınma sorunu yok aksine ısınma sorunlu olan model TUF. Nitro 16'nın soğutması gayet iyi, Nitro daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı