25000-30000TL sistemlerde en iyi ekran kartı hangisi olur?

Sanmıyorum. RTX kartların pahalı olmasının sebebi o zaten. Teknoloji konusunda geçeceğini hiç sanmıyorum.

Siz bilirsiniz, RX 7700XT her türlü daha iyi 4060'tan; para sizin paranız, ben karışmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, bu trip ne? 🙄 o anlamda demedim. Demek istediğim, teknoloji konusunda geçemez RTX kartları.

Yok hocam ya ne tribi sizin için en iyi seçeneği söyledim sadece evet teknoloji konusunda geçemez ama fiyat performans olarak bakarsak NVIDIA çok pahalı ve şöyle düşünün DLSS 3 ve Ray Tracing modunda daha performanslı ama NVIDIA da kartlar pahalı, AMD tarafına gelecek olursak kartlar ucuz ve genel olarak her kart NVIDIA da ki rakibine oranla daha performanslı oluyor ve FSR3'unde yeni oyunlara gelecek olacağını düşünürsek her türlü AMD daha iyi oluyor fiyat açısından da performans açısından da.

Yok hocam ya ne tribi sizin için en iyi seçeneği söyledim sadece evet teknoloji konusunda geçemez ama fiyat performans olarak bakarsak NVIDIA çok pahalı ve şöyle düşünün DLSS 3 ve Ray Tracing modunda daha performanslı ama NVIDIA da kartlar pahalı, AMD tarafına gelecek olursak kartlar ucuz ve genel olarak her kart NVIDIA da ki rakibine oranla daha performanslı oluyor ve FSR3'unde yeni oyunlara gelecek olacağını düşünürsek her türlü AMD daha iyi oluyor fiyat açısından da performans açısından da.

Elbette haklısınız AMD saf güç NVIDIA'ya göre ama FSR'in pek iyi bir teknoloji olabileceğini sanmıyorum. Öyle bizim de teknolojimiz olsun kafasıyla yapılmış gibi. Her türlü DLSS'in geride kalır. Ayrıca öyle olduğu halde çoğu oyun desteklemez FSR ve DLSS'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı