25000 TL çizim için laptop önerisi

Krono

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem 25 bin TL çizim ve render açsından çok güçlü ısınmayan bir laptop arıyorum.
Gaming tarzda değil normal bir laptop görünümünde olması lazım.

Bütçem 25 bin TL çizim ve render açsından çok güçlü ısınmayan bir laptop arıyorum.
Gaming tarzda değil normal bir laptop görünümünde olması lazım.
Başta dediklerinin hepsi olur ama o sondaki olmaz diğer hepsinin olması için :D. Yani özetle bu.

Çizim programınız MacOS'ta çalışıyorsa M1, M1 Pro, M1 Max işlemcili artık hangisine yetiyorsa MacBook Pro öneririm.
Bu benim aklıma gelmedi bu olabilir.
Hocam normal laptop görünümünde demiş yani RGB de sanırsam istemiyor arkadaş. Ancak eğer sorun değil ise bende bunu rahatlıkla öneririm.

Hocam normal laptop görünümünde demiş yani RGB de sanırsam istemiyor arkadaş. Ancak eğer sorun değil ise bende bunu rahatlıkla öneririm.
Hocam öyle göz alıcı RGB' si yok zaten ayrıca yazılımından tek renk beyaz yapabilir zaten. Rahatlıkla alınabilir. Laptopun amacı zaten dijital içerik üretimi.

Hocam öyle göz alıcı RGB' si yok zaten ayrıca yazılımından tek renk beyaz yapabilir zaten. Rahatlıkla alınabilir. Laptopun amacı zaten dijital içerik üretimi.
Katılıyorum hocam zaten dediğim gibi bende bunu öneririm. Yoksa arkadaşın dediğine takıldım biraz o yüzde şimdi "normal laptop" deyince bildiğimiz Huwaei laptop gibi cihaz aklıma geliyor ondan dedim. Yoksa tertemiz, siz benim ROG'u görün her yer ışıl ışıl... Şaka bir yana memnunum tabii ki de.

Çizim ve Render tek işinse kesinlike Aero.

Klavye ışıklandırması için ayar yeri burası:

1642279810668.png

Geri
Yukarı