25000 TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
25000

inancmetin

Centipat
Daha fazla  
Kendi listemdeki sistem aşağıda, uyumsuz parça, gereksiz parça var mıdır sadece bilgisayarın iç parçaları ve kasa ile ilgili tavsiye bekliyorum. Anakartı Wi-Fi desteği olan en iyi anakartlardan birini seçtim, ekran kartımın gayet iyi olduğunu @Sylveon'dan öğrendim. CS: GO'da Max ayarlarda 300 FPS'den düşmesin. bütçem arttığı için yeni konu açma gereksinimi duydum çok sağ olun.

NOT: 25000 TL'ye bütün ekipmanlar dahildir, xDrive oyuncu koltuğu önerisi bekliyorum, boyum 1.80 civarı azı var çoğu yok. Elim 18'e 9 cm.

Anakart Mousepad

Mouse İşlemci

Klavye Ekran Kartı

Ram Kasa

HDD Güç Kaynağı

Sıvı Soğutma Monitör

SSD

@Sylveon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gı.

GamePower Saber RGB Mekanik Kırmızı Switch Klavye Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu klavye peki Red Switch ve güzel ışıklandırması var hoşuna gidebilir.

Gıcırdama şikayeti var ve bileğimde olan uzun kesik sebebiyle bilek destekli klavye kullanmak zorundayım.

Benim pek bilgim yok ama Galax markası nedir? 25.000 TL harcayacaksın ve Galax marka mı alacaksın?

Gayet iyi bir markadır kendisi. Türkiye'de popüler olmadıkları ve popüler olmayı istedikleri için fiyatları düşük, RTX 2080 Ti'ın 1 tık altıdır.
@Sylveon
Anakartı yazamamışım anakart bu:

.

Son düzenleme:
Gı.

Gıcırdama şikayeti var ve bileğimde olan uzun kesik sebebiyle bilek destekli klavye kullanmak zorundayım.

Gayet iyi bir markadır kendisi. Türkiye'de popüler olmadıkları ve popüler olmayı istedikleri için fiyatları düşük, RTX 2080 Ti'ın 1 tık altıdır.
@Sylveon
Anakartı yazamamışım anakart bu:

.

O zaman Gamepower Ogre Blue Ve Red Switch Gaming Oyuncu Mekanik Klavye - n11.com bunun yanında bilek desteği var Red ve Blue Switch'i var ve Rainbow veya RGB seçeneği var. Düzeltme türkçe harfler yok

Yeni konular

Geri
Yukarı