25000 TL laptop önerisi

Asena1881

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 20-25k arasında bir bütçem var. Bu sene bilgisayar programcılığı okuyacağım. Yazılım, grafik gibi işler yapacağız. Boş vaktimde de oyun oynamak istiyorum. Önerebileceğin iyi bir laptop var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok zorlarsam belki 30 olabilir ama sanmıyorum.

Hocam attığım cihaz güzel kaliteli yeni 27 bine alınabilecek en iyi cihazlardan biri şu an 25 bine alacağınız laptop büyük ihtimalle 3050 4 GB VRAM'li bir laptop olacak ve yetmeyecek bir süre sonra.

Çok zorlarsam belki 30 olabilir ama sanmıyorum.

Daha önce MSI kullandım ve memnun kalmadım açıkçası.

Attığım laptop daha iyi bundaki işlemci daha eski teknolojisi daha düşük diye biliyorum attığım LOQ da AI çipi var ama ne işe yaradığı tam olarak bilmiyorum iyi bir özellik galiba.

Hocam attığım cihaz güzel kaliteli yeni 27 bine alınabilecek en iyi cihazlardan biri şu an 25 bine alacağınız laptop büyük ihtimalle 3050 4 GB VRAM'li bir laptop olacak ve yetmeyecek bir süre sonra.

Attığım laptop daha iyi bundaki işlemci daha eski teknolojisi daha düşük diye biliyorum attığım LOQ da AI çipi var ama ne işe yaradığı tam olarak bilmiyorum iyi bir özellik galiba.

Tabii ki sizin attığınız ürün özellik açısından daha iyi ama ısınma gibi ve kasa kalitesi gibi bir kronik problemi olup olmadığını bilmediğimden ürüne yorum yapamam MSI Bravo bildiğim bir cihaz o yüzden atmıştım.

Geri
Yukarı