25000 TL masaüstü oyun bilgisayarı önerisi

Fark normal ancak değer mi orası tartışılır hocam, 3070 Ti sistemin kasası daha kötü ve 3070 ile 3070 Ti arasında güç anlamında çok fark yok.

Hocam kusura bakmayın cahilim bu konularda biraz fazla soru sordum ama bu kasayı kullanırsam sonralarda sıkıntı olur mu?

RTX 3070 Ti, ortalama %10 daha performanslı. Karar konu sahibine kalmış tabii.

Hocam bir de monitörlerde ghosting falan oluyor diyorlar onun olup olmadığını nasıl anlayabiliriz almadan?

Hocam kusura bakmayın cahilim bu konularda biraz fazla soru sordum ama bu kasayı kullanırsam sonralarda sıkıntı olur mu?

Hocam bir de monitörlerde ghosting falan oluyor diyorlar onun olup olmadığını nasıl anlayabiliriz almadan?

Bu monitör sorunsuzdur hocam zaten ghosting sorunu olduğunu kendiniz anlayabiliyorsunuz.

GT301'den bahsediyorsanız sorun olmaz, kullanabilirsiniz. Sadece TD500-mesh, çok daha kaliteli ve sistem geliştirmeye daha açık bir kasa diye söyledim.

Bu monitör sorunsuzdur hocam zaten ghosting sorunu olduğunu kendiniz anlayabiliyorsunuz.

Anladım hocam çok teşekkür ederim hepinize ben büyük ihtimal alırım gibi hocam bu bilgisayarı zaten 5-10 yılda bir bilgisayar alan biriyim almışken en iyisi olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı