2000 - 2500 TL Masaüstü Oyun Bilgisayarı Önerisi

SunSky

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır laptop kullanıyordum ancak öyle böyle bir laptop değil, 1.3 Ghz işlemcili bir laptop, eline sağlık he rşey kasıyor, neyse 2000 - 2500 TL arası bir bilgsayar almak istiyorum oyun bilgisayarı olmalı, oyunlar için video vs. çekmeyi de düşünüyorum arka planda oyunla birlikte OBS fraps vs. programları açık tutabilmeli, günümüz oyunlarından da minimum özellikleri açmalı tam bir bilgim yok. Bu fiyata böyle bir bilgisayar olur mu ama olduğu kadar artık, mouse klavye hoparlör hariç her şeyi olması lazım yani kasa monitör vs hiçbir şey yok, SSD olmasa da olur. Ki büyük ihtimal bu fiyat aralığına SSD olmaz zaten, ha olursa da fena olmaz, bir arkadaş 2014'de bir bilgisayar toplamış başka bir forumda gördüm baya hoşuma gitti, buraya yazmak isterdim ama reklam olmasın, bu arada AMD önereceksiniz bu fiyata biliyorum ama İntel tercih ediyorum, artık olduğu kadar bir intel toplayabilirseniz sevinirim, linkleri hepsi burada veya vatan bilgisayardan atarsanız güzel olur, bide stokta olması da lazım :) Şimdiden ellerinize sağlık teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC E2270SWN lcd ekran - inventus
ASUS H81M-PLUS anakart - inventus
INTEL Core i5-4460 işlemci - inventus
ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5 ekran kartı - inventus
CORSAIR CML8GX3M2A1600C9 bellek - inventus
ZALMAN Z3 PLUS Black kasa - inventus
CORSAIR CP-9020097-EU güç kaynağı - inventus
SEAGATE ST1000DM003 dahili sabitdisk - inventus
Dostum toplamda 2800 TL tutuyor fakat İnventus biraz pahalı olduğu için böyle, sen farklı sitelerden fiyat araştırması yaparak fiyatı 2500 TL ye çekebilirsin, mesela GTX 960 Vatan bilgisayar’da 720TL İnventus’da 832 TL. İnventus müşteri hizmetleri konusunda çok iyidir.

Eline sağlık çok güzel toplamışsın ancak baya aşmış miktarı, ekranı kaldıralım, monitör olmadan sırf 2000 TL 'ye burdan neler çıkartılıp düzenlenebilir? bide vatandan olması lazım rica etsem, eline sağlık tekrardan.

Adsız.jpg

Çok teşekkür ederim hepinize ancak merak ettiğim bir şey var, bunda güç kaynağı yok, o gerekli değilmi kasayla birlikte mi gelecek ? Yoksa almalımıyım, almalıysam hangisini almalıyım ?

En iyisi bu olur. Daha iyisi olamaz. Açık ve net. Fiyat tam 2500 TL olsun derseniz 1 TB değil 500 GB HDD alın. İlerde Upgrade edersiniz anakart ve işlemciyi sonra yola devam.
Ara Toplam2.157,66 TL
Toplam KDV388,38 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.546,04 TL
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı