25000 TL'ye sistem önerisi

Attığın linkteki işlemci beş para etmez kanka onu söyleyeyim öncellikle Ryzen 5 5600X daha ucuz olmasının yanı sıra FPS testleri hemen hemen birbirine çok yakın veya 5600X daha iyi performans sağlıyor 2 bin TL fazla para vermeye değmez.

Ryzen 5 7500f beş para etmez mi diyorsunuz yanlış mı anladım?

Peki öyle olsun en iyisi sensin:)

Fiyatını hak etmiyor diyorum evet.

Ciddi misin? Fiyatını hak etmiyor mu? Ryzen 7 7700 bile oyun performansında fark yaratamıyor Ryzen 5 7500f e karşı. 4070 Ti Super'e kadar besleyebilen hem render hem oyun olarak oldukça iyi bir işlemci. Birde AMD'nin yeni nesil AM5 soketlerine çıkan bir işlemci yani bir DDR5 işlemci. Bu fiyata DDR5 destekleyen bu kadar iyi bir performans veren hangi işlemci var? R5 5600x AM4 soket bir kere.

Hocam bütçem 32'ye kadar çıktı. Mümkünse GameGaraj'dan sistem önerebilir misiniz?

ELIFCODES-LOGIC/AMD RYZEN 5 5600X/GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC Edition 12GB/16GB DDR4/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM normalde gamegaraja baktım ama siteyi yapan frontend Developer'ı o kadar dandik ki fiyat vb gözükmüyor bende bunu attım şimdi Yiğit yazınca ona göre al forumda böyle işlerden iyi anlıyor sadece öneri için attım.

ELIFCODES-LOGIC/AMD RYZEN 5 5600X/GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC Edition 12GB/16GB DDR4/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM normalde gamegaraja baktım ama siteyi yapan frontend Developer'ı o kadar dandik ki fiyat vb gözükmüyor bende bunu attım şimdi Yiğit yazınca ona göre al forumda böyle işlerden iyi anlıyor sadece öneri için attım.

Troll kullanıcısın ya da bilgin yok konuyu rahat bırak dostum bu bütçede DDR4 sistem mi alınır.

Geri
Yukarı