25000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
25000
DDR4 izlemediğinize eminmisiniz? DDR5 sistemde fark olsaydı sinerjide (2x8) kullanırdı hem zaten daha ucuza gelirdi öyle.
Evet hocam izledim. Hatta yine forumdan biride aynı şeyi yaşamıştı am5 sistemde.

Evet hocam izledim. Hatta yine forumdan biride aynı şeyi yaşamıştı am5 sistemde.
Hocam dediğim gibi (1x16) sistemler performans düşüşü yaşatsaydı kullanılmazdı.

Mesela şu sisteme bakın;

Hocam dediğim gibi (1x16) sistemler performans düşüşü yaşatsaydı kullanılmazdı.
Hocam ben izlediğimde adam 2 test yapıyordu tek 16 sonra çift 16 performans artıyordu. Hatta forumdaki biride am5 sistem vardı FPS düşüşü yaşıyordu bir ddr5 takıp sorunu düzeltmiştim.

Bide hocam gönderdiğiniz sade 4060.

Hocam ben izlediğimde adam 2 test yapıyordu tek 16 sonra çift 16 performans artıyordu. Hatta forumdaki biride am5 sistem vardı FPS düşüşü yaşıyordu bir ddr5 takıp sorunu düzeltmiştim.

Bide hocam gönderdiğiniz sade 4060.
Başka F/P olarak bütçenize göre sistem yok hocam. Daha önceden attığım 4070 sisteme bakın.

Bütçeyi 30K yapamazsanız bu sistemi alın;

Başka F/P olarak bütçenize göre sistem yok hocam. Daha önceden attığım 4070 sisteme bakın.

Bütçeyi 30K yapamazsanız bu sistemi alın;

Teşekkürler hocam yardımınız için. Attığınız am4 4070 ile attığım am5 4060 tidan birisini alacağım.

Hocam palit 4070 mi inno3d 4070 mi?

Aralarında çok fark yok hangisi daha pahalıya satılıyorsa ona yönelebilirsiniz.
Tmm hocam.

Tekrardan merhabalar. Bütçemi 33kya çıkarttım. Sistemi kendim toplayacağım. Yeni nesil bir sistem toplayabilir miyiz? Bide parçalar hepsi aynı siteden olmalı. Aklımda am5 rtx 4070 sistem var. Ama eğer daha iyi bir sistem toplayabilirsek sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı