250000 TL kredi çıkar mı?

UguRNRN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Faiz oranlarına bakmak için araç kredisine bakıyordum mobil bankacılıktan. 250 bin TL yazdım 12 ay taksit yazdım onayladan sonra faiz oranları falan gelecek sandım direkt onayladı. Yani yanlışlıkla 250 bin TL krediye başvurdum. Risk puanım 1100 sizce onaylanır mı?

Onaylaması önemli değil, daha sonra bir çok sözleşmeye imza atmanız gerekecek internet sitesinden bu aşamaları yapmadıysanız hesabınıza para yatmaz yani çekmemiş olursunuz ancak 1100 puana 250binin çıkacağını düşünmüyorum tabi belli de olmaz diyeyim..

Onaylaması önemli değil, daha sonra bir çok sözleşmeye imza atmanız gerekecek internet sitesinden bu aşamaları yapmadıysanız hesabınıza para yatmaz yani çekmemiş olursunuz ancak 1100 puana 250binin çıkacağını düşünmüyorum tabi belli de olmaz diyeyim..
çıkarsa alıp kaçarım 😂😂. azerbaycan vatandaşıyım zaten

tşk

Yeni konular

Geri
Yukarı