25000TL-30000 TL hazır PC önerisi

ARASMDN1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı kendim gidip alacağım yüksek.
Bilgisayarı oyun oynamak ve yazılım için alıyorum.
İtopya veya vatan gibi yerlerden önerirseniz çok iyi olur.

Bilgisayarı kendim gidip alacağım yüksek.
Bilgisayarı oyun oynamak ve yazılım için alıyorum.
İtopya veya vatan gibi yerlerden önerirseniz çok iyi olur.
Bende aynı bütçeyle hazır sistem bakıyordum ve karşıma çıkan en mantıklı ürün Holmes Rasengan oldu. 20-21K ya 3070'li sistem sunuyor. Fakat holmes rasengan gaming gende satılıyor yani paranıza yazık bence ama illa vatan ya da itopya diyorsanız. 3070'li başka bir sistemi 24-25K ya vatanda buldum linkleri aşağıya bırakıyorum.

LİNK ( Vatan ): INTEL I5 12400F-ASUS RTX3070-O8G-PRIME H610M-K-ADATA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

LİNK ( GamingGenTR ):
HOLMES-RASENGAN / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Son düzenleme:
Bende aynı bütçeyle hazır sistem bakıyordum ve karşıma çıkan en mantıklı ürün holmes rasengan oldu. 20-21k ya 3070'li sistem sunuyor. Fakat holmes rasengan Gaming gende satılıyor yani paranıza yazık bence ama illa vatan ya da İtopya diyorsanız. 3070'li başka bir sistemi 24-25k ya vatan da buldum linkleri aşağıya bırakıyorum.

Link ( vatan ): INTEL I5 12400F-ASUS RTX3070-O8G-PRIME H610M-K-ADATA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Link ( gaminggentr ):
HOLMES-RASENGAN / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Gaming.gen in bir bayisi var mı yani bilgisayarı benim gidip almam gerekiyor.

Gaming.gen in bir bayisi var mı yani bilgisayarı benim gidip almam gerekiyor.

Evet Gaming gen in mağazaları var. İstanbuldaysan mesela İstanbul/ümraniyede var bir tane. Hangi ildeysen Google'dan bulursun konumu ama bu mağazalar yeni açıldı ve içinde sana gösterdiğim hazır sistem bulunuyor mu onu bilmiyorum arayıp sormak lazım mağazayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı