25000TL monitör dahil sistem önerisi

Vizyon bilgisayar sitesini duymamıştım. Güvenilir mi?
Güvenilir.
Ve size zahmet ne olur ne olmaz bir de 26k için bir sistem toplar mısınız? Monitör dahil.
Az önce topladığım sistemde ekran kartı @Mantony'nin attığı TUF 6900 XT ile değiştirilirse ve cashback kampanyasından faydalanılırsa sistem zaten 26-27K civarına denk geliyor. 🙂

Güvenilir.

Az önce topladığım sistemde ekran kartı @Mantony'nin attığı TUF 6900 XT ile değiştirilirse ve cashback kampanyasından faydalanılırsa sistem zaten 26-27k civarına denk geliyor. 🙂

Çok teşekkürler. 120 gün uzun gibi geldi. O yüzden söyledim. Biraz da aileme bağlı. Sistemi alır almaz paylaşacağım. Çok yardımcı oldunuz.
Bir de darboğaz olmaması için hangi işlemciyi almak gerekir. Ve sizce AMD tarafını mı tercih edeyim Intel tarafını mı? Anakart AMD tarafı daha iyi demiştiniz.

Güvenilir.

Az önce topladığım sistemde ekran kartı @Mantony'nin attığı TUF 6900 XT ile değiştirilirse ve cashback kampanyasından faydalanılırsa sistem zaten 26-27k civarına denk geliyor. 🙂

Şansıma stokta bitti :D
Sanki özellikle yapıyorlar şaka gibi. Başka bir yerde ASUS 6900XT ekran kartı var mı? Uygun fiyata. Bir de nereden aldığımızın önemi olmuyor değil mi kampanya için.

@Zast43 En ucuz kampanya dahilinde burayı buldum;
Bir de nereden aldığımızın önemi olmuyor değil mi kampanya için.
Var tabii ki.
1656339897009.png

Geri
Yukarı