25000TL'ye Mantis 3080 alınır mı?

Emre tamer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem alacağım sizce mantis 3080 alınır mı? 25000TL'ye bir de.
RTX 3080'e 700W PSU yeter mi? Ayrıca sistemde B450 var sizce anakart uygun mudur herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır 2K için uygun sistem anakart ortalama kötü değil PSU da kaliteli problem olmaz. Alacaksanız Ramler 3600 SSD1TB Adata olarak özelleştirerek alabilirsiniz. Genel olarak 1080P oynayacaksanız bunu tercih edebilirsiniz ayrıca

Alınır.
Anakart sorun çıkarmaz,700W yeterlidir.
Tamam teşekkürler

Alınır 2K için uygun sistem anakart ortalama kötü değil PSU da kaliteli problem olmaz. Alacaksanız RAM'ler 3600 SSD1TB Adata olarak özelleştirerek alabilirsiniz. Genel olarak 1080p oynayacaksanız bunu tercih edebilirsiniz ayrıca.

RAM'leri 3600 yapacağım SSD'yi ise Samsung seçiyorum okuma yazma değerleri fazla ama 500GB benim için şu an yeterlidir sonra 1 tane daha alırım. Bir de işlemciye sıvı soğutma lazım mı? Lazımsa daha sonra alırsam bir sıkıntı çıkar mı bir de ileride yükseltme yapacağım zaman sizce anakartı mı yükseltmeliyim yoksa PSU'yu mu burada 1080p de kullanacağım.

Tamam teşekkürler

RAM'leri 3600 yapacağım SSD'yi ise Samsung seçiyorum okuma yazma değerleri fazla ama 500GB benim için şu an yeterlidir sonra 1 tane daha alırım. Bir de işlemciye sıvı soğutma lazım mı? Lazımsa daha sonra alırsam bir sıkıntı çıkar mı bir de ileride yükseltme yapacağım zaman sizce anakartı mı yükseltmeliyim yoksa PSU'yu mu burada 1080p de kullanacağım.
Sıvı soğutma şart değil kule tipi yeterli. Diğer soruna gelirsek PSU olabilir. Anakart zaten çok iyi.

Alınır 2K için uygun sistem anakart ortalama kötü değil PSU da kaliteli problem olmaz. Alacaksanız RAM'ler 3600 SSD1TB Adata olarak özelleştirerek alabilirsiniz. Genel olarak 1080p oynayacaksanız bunu tercih edebilirsiniz ayrıca.

Bu sistem 1080P'de darboğaz yapmaz mı hocam?

Geri
Yukarı