2500TL ekran kartsız sistem tavsiyesi

Patriot Burst alabilirsin bu SSD yerine ve işlemci yerine 2. el Ryzen 5 2600 alabilirsin.

James'lar da ilk alınınca hızlı. Yoksa ileri ki kullanımlarda belli eder. Yine de onlara göre çok daha iyi bir SSD.

Şu an bu sisteme sahibim. bu sisteme sahip olurken işlemci olarak 2200G takıldı. Sonradan ben aynı marka ve aynı frekans 4 GB RAM bellek ekledim. Amacım ise bu sistemdeki 8 GB RAM ve ekran kartını alıp ablamı da bilgisayar sahibi yapmak. Ben de ekran kartı ve RAM olmadan yeni kasa toplamak istiyorum. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? Yoksa nasıl yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. el sitelerde ekran kartsız sistem sattıklarını çok görüyorum son zamanlarda galiba hazır sistem alıp ekran kartını ayrı satıyorlar ya da kendi sistemlerinde kullanıyorlar bence onlara da bakabilirsin. Zaten ekran kartın ve RAM'in varmış. Eğer sistemdeki RAM uymuyorsa satıcıyla görüşüp RAM'i çıkartabilir mi sorabilirsin de.

Arkadaşlar yazdığım biraz değişik algılanmış 😃. Benim şu anki kasamdan RX570 ekran kartını ve 8 GB RAM belleği çıkarıp alacağım. Bu sayede APU sistem kardeşime kalacak bana da ekran kartımı ve RAM belleğimi takabileceğim bir sistem tavsiyesi gerekiyor demek istemiştim😄

Yeni konular

Geri
Yukarı