2500TL Gaming monitör önerisi

kazua

Centipat
Öncelikle selamlar herkese. Bir Gaming monitör'e ihtiyacım var. Monitörlerden çok anlamadığım için sizlerden tavsiyenizi rica edeceğim.

Bütçe 2000 ila 2500TL arası, şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

İşlemci ve ekran kartınız nedir? Gün de kaç saat vakit geçiriyorsunuz bilgisayar başında, gözlük kullanıyor musunuz? Ne tür oyunlar oynuyorsunuz, renkler sizin için önemli mi? Bir marka takıntınız var mı? Kavisli mi olsun, kavisli olmayan bir model mi? Bu soruları yanıtladığınız zaman önerimi sunacağım.

Öncelikle selamlar herkese. Bir Gaming monitör'e ihtiyacım var. Monitörlerden çok anlamadığım için sizlerden tavsiyenizi rica edeceğim.

Merhaba FPS değerlerini yazar mısınız ona göre HZ önerelim.

Bütcenizi çok az aşıyor ama bu monitörü tavsiye ederim AOC C27G2ZE/BK 27" 240Hz 0.5 ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

İşlemci ve ekran kartınız nedir? Gün de kaç saat vakit geçiriyorsunuz bilgisayar başında, gözlük kullanıyor musunuz? Ne tür oyunlar oynuyorsunuz, renkler sizin için önemli mi? Bir marka takıntınız var mı? Kavisli mi olsun, kavisli olmayan bir model mi? Bu soruları yanıtladığınız zaman önerimi sunacağım.
Ryzen 5 3600 - RTX2060S Ortalama olarak 15/20 saat bilgisayar başındayım, gözlük ise kullanmıyorum. Daha çok COD,BF oynamaktayım. CS:GO LOL gibi oyunlarda cabası. Curved olup olmaması çok mühim değil, renk tonları ise orta seviyede önemli benim için.

Geri
Yukarı