2500TL GTX 1050 Ti Sistem Toplama

qwerty.123

Hectopat
Eğer dolar 3.4 civarında sabitlenirse KDV indirimi de eklenince bu sistem 2400-2500TL civarında bir fiyata gelecek.

Ekran kartında Zotac yerine MSI Gaming X modelini almayı düşünüyorum. Sepete ekleme seçeneği olmadığı için yaklaşık fiyattaki Zotac'ı seçtim.

Bazı videoalarda GTX 1050 Ti ile i5-6400'ün aynı anda %100 kullanıma sahip olduğunu gördüm. O yüzden hem daha güncel de olur diyerek i5-7500'ü seçtim.

HDD şu anki sistemimde var, onu takmayı düşünüyorum. Sistem hakkındaki görüşleriniz nedir?

Ekran Görüntüsü (5).png

Sinerji
Teknobiyotik
Webdenal
İnventus vb. siteler.
Kargoların özen gösterdiğini düşünmüyorum. Kargoyu taşıyan çalışanların kutuları rastgele attıklarını gözlerimle gördüm. Pc parçalarını sipariş ettiğimde Hepsiburada büyük bir kutuya anakart ekran kartı kutularını koymuştu. Kutuların kenarı bana geldiğinde çarpa çarpa ezilmişti hep. Ayrıca Ramler de açılmıştı. Bu gibi sorunlardan dolayı artık internette alışverişe pek güvenim kalmadı.

Kargoların özen gösterdiğini düşünmüyorum. Kargoyu taşıyan çalışanların kutuları rastgele attıklarını gözlerimle gördüm. Pc parçalarını sipariş ettiğimde Hepsiburada büyük bir kutuya anakart ekran kartı kutularını koymuştu. Kutuların kenarı bana geldiğinde çarpa çarpa ezilmişti hep. Ayrıca Ramler de açılmıştı. Bu gibi sorunlardan dolayı artık internette alışverişe pek güvenim kalmadı.
Bende sistemimi internetten topladım ve çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sizin kararınız. :)
Ayrıca vatan çalışanları sütten çıkmış ak kaşık değil. :)

Bende sistemimi internetten topladım ve çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sizin kararınız. :)
Ayrıca vatan çalışanları sütten çıkmış ak kaşık değil. :)
Sistemi kendim toplamayı düşünüyorum. Vatan sistem toplama videolarını maalesef gördüm. :)
DOların 3.4 e sabitlenip KDV de indirime girme gibi bir olay olabilir mi ? Yüksek ihtimal mi ?
Haziran civarlarında düşer diye umut ediyorum. Borsadan fazla anlayan birisi değilim. Sadece umut işte.:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı