2500TL ile 3D yazıcı yapılabilir mi?

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar 2500 TL bütçem var elimde. Bir adet Arduino Uno var ve 1 adet step motorum VA. R Arduino'yu kullanmam pek şart değil ama şu anda elimde sadece 2500 TL para var. Ne alarak bir 3D yazıcı yapabilirim?

Merhaba, maalesef 2500 TL bütçe ile bütün parçaları yetiştiremezsiniz ki yakma, yanma ihtimalleri olan bir sistem bu. Benim elimde ender V2 Pro mevcut demonte halde eğer öğrenci isen sana bunu bu fiyattan verebilirim. Bir adet extruder alırsın ve ömür boyu kullanabilirsin.

Bu fiyata yapman için bedavaya veya ikinci el parçalar bulman gerek. Ben ilk printerımı yaparken sadece Arduino mega ve step motor Shield almıştım. Diğer parçaların neredeyse tamamını para vermeden veya bedava sayılabilecek fiyata toplamıştım.

Ama parça satın alacaksan bu bütçeyle olmaz. Sadece şasi için bile kafadan 1500 TL'den fazla harcaman gerekir.

Merhaba, maalesef 2500 TL bütçe ile bütün parçaları yetiştiremezsiniz ki yakma, yanma ihtimalleri olan bir sistem bu. Benim elimde ender V2 Pro mevcut demonte halde eğer öğrenci isen sana bunu bu fiyattan verebilirim. Bir adet extruder alırsın ve ömür boyu kullanabilirsin.

Bir yazıcının linki veya fotoğrafı varsa atabilir misiniz? Boyutları vs.

Geri
Yukarı