2500TL küçük el için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
2500tl

Ninjutso Sora rahat, gecikmesiz ve kaliteli skatezleriyle mouse pad üzerinde rahat kayıyor. Razer'ın kendi sensöründen sonra dünyanın en iyi sensörü olan 3395 sensörü kullanıyor. Lamzu Atlantis'e de bakabilirsiniz. Onun Switch'leri daha kaliteli fakat 10 gram daha ağır. Bunlar sağlam farelerdir. Ben de 4-5 aydır Lamzu Atlantis kullanıyorum. En memnun kaldığım fare bu oldu. Markalar yurt dışında son derece popüler. Türkiye'de duymamanız normal.

Razer Viper V2 Pro da bakabilirsiniz, o da iyi.

Viper V2 Pro'ya içim ısındı, ama her yerde 3.000 tl civarıyken burada 2.500 tl civarında neden acaba böyle bilginiz var mı?
Ninjutso Sora konusunda wraithesports'a güvenemiyorum bir tek o kadar. Hoş pckolikten'de daha önce alışverişim olmadı.

Viper v2 pro siparişini verdim pckolikten, sitede biraz cebelleştim ama olsun umarım sorunsuz bir biçimde ulaşır elime. Teşekkür ederim herkese.

Viper V2 Pro siparişini verdim pckolikten, sitede biraz cebelleştim ama olsun umarım sorunsuz bir biçimde ulaşır elime. Teşekkür ederim herkese.

Hocam MediaMarkt, vatan, tekonasa da 2489TL olması gerekiyor ürün.

Link atar mısın, hiç birinde stok gözükmüyordu
İnternet mağazalarında kalmamış fakat arayıp iletişime geçer veya mağazaları kontrol ederseniz siyah modeli 2489tl ye bulabilirsiniz hocam.

Bugün kendim vatanı arayıp beyaz modeline sipariş geçtim. Baktığım mağazalarda sadece siyah model kalmıştı ve 2489 tldi.

? Koymanıza gerek yok size yazdığım saatte internet üzerindende siyahını dediğim mağazalarda bulabiliyordunuz. Kontrol edip yardımcı oluyorum ve dediğim gibi vatanı ararsanız evinizede kargolar veya mağazadan yardımcı olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-29-06-07-42-845-edit_com.android.chrome.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Ustam ben o gün neredeyse tüm her yere bakmıştım pckolik hariç hiç bir yerde stok gözükmüyordu, telefonla mağaza arayıp sipariş vermekte pek huyum değil genelde online olarak alırım tüm ürünlerimi.
Mouse geldi gayet güzel ama geldiğinde bataryası bitikti o biraz garibime gitti, güzel mouse ama pckolik faturayı yollamadı daha, telefonla da ulaşamıyorum umarım yollarlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…