2500TL küçük el için kablosuz mouse önerisi

• Konuyu başlatan Foxie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 928
Bütçe
2500tl
Ustam ben o gün neredeyse tüm her yere bakmıştım pckolik hariç hiç bir yerde stok gözükmüyordu, telefonla mağaza arayıp sipariş vermekte pek huyum değil genelde online olarak alırım tüm ürünlerimi.
Mouse geldi gayet güzel ama geldiğinde bataryası bitikti o biraz garibime gitti, güzel mouse ama pckolik faturayı yollamadı daha, telefonla da ulaşamıyorum umarım yollarlar.
Hayırlı olsun.Mouse nasıl hissettirdi,tutuşu vb?Benim elde 18 cm.Daha önce g pro wireless denedim rahat etmedim,sattım.deathadder v2 kullanıyorum şu anda oda ergo olduğu için rahat edemiyorum.Bende sizin gibi daha küçük bir mouse bakıyorum.Ama mouselar hakkından fazla pahalı.O paralarıda vermek istemiyorum bir yandan

Hayırlı olsun. Mouse nasıl hissettirdi, tutuşu vb? Benim elde 18 cm. Daha önce G PRO Wireless denedim rahat etmedim, sattım. DeathAdder V2 kullanıyorum şu anda oda ergo olduğu için rahat edemiyorum. Bende sizin gibi daha küçük bir mouse bakıyorum. Ama fareler hakkından fazla pahalı. O paraları da vermek istemiyorum bir yandan.

Düşündüğümden daha büyük ama rahatsız etmiyor kesinlikle. Bayağı hafif biraz dandik hissettiriyor ama sağlam sanırım, hareket ettirirken bir uzuvmuş gibi hareket ettirebiliyorsun kesinlikle yormuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı