2500TL Laptop Önerisi

Daha iyi performans... Puhahahahhahaa... Tamam peki... İftira atmıyorum. Fiyat yüksek. Aynı donanım aynı fiyat bandında 0 olarak bulunabiliyor. Ancak günümüzce yetersiz. Satışı baltalamıyorum burası ikinci el bölümü değil. Senin yaptığın ise fırsatçılık.

çoçuk ve yaşıtım olmadığın çok belli ve sadece şu an burada klavye üzerinde olduğu için bu şekilde rahat yazabiliyorsun sen konu açılmış sormuş ve önerim yapılmıştır bana soyguncu diyip iftira atıpta kendi kişiliğini bastırma burada hadsizce sen değil konuyu açan hayır veya evet der sen kimsin kide bana sen soyguncu şusun busun diyorsun neye dayanarak hangi sıfata dayanarak hakaret ediyorsun bana?

çoçuk ve yaşıtım olmadığın çok belli ve sadece şu an burada klavye üzerinde olduğu için bu şekilde rahat yazabiliyorsun sen konu açılmış sormuş ve önerim yapılmıştır bana soyguncu diyip iftira atıpta kendi kişiliğini bastırma burada hadsizce sen değil konuyu açan hayır veya evet der sen kimsin kide bana sen soyguncu şusun busun diyorsun neye dayanarak hangi sıfata dayanarak hakaret ediyorsun bana?
Mesajın devamına ilaveler ekledim. Göz atabilirsiniz. Lafım biraz ağır olmuş. Özür dilerim. Ancak günümüzde A serisi AMD işlemci almak ölü yatırım bence.

Hocam başka öneriniz yoksa siparışı vereceğim.
Hocam elinizdeki kısıtlı bütçe ile alabileceğiniz en sağlam bilgisayar olur. Bütçenizi azıcık artırırsanız veya indirim kovalarsanız 8. veya 7. nesil i3 Radeon 530-535 + 8 GB RAM kombinasyonu alabilirsiniz. Eğer 3000 TL bandına çıkabilirseniz de 3500u + 8 GB RAM kombinasyonu tavsiyemdir.
@Burak Alkan merhaba hocam arkadaşın bana davranış biçimini ve alçak bir şekilde söyleyiş biçimini size bildirmek istiyorum ve gereğinin yapılmasını arz ederim
Sert üslubumdan ve kaba tavırlarımdan dolayı özür dilerim. Mesajlarımı düzenledim. İyi sosyaller...

Hocam elinizdeki kısıtlı bütçe ile alabileceğiniz en sağlam bilgisayar olur. Bütçenizi azıcık artırırsanız veya indirim kovalarsanız 8. veya 7. nesil i3 Radeon 530-535 + 8 GB RAM kombinasyonu alabilirsiniz.
Hocam şimdiden teşekkür ediyorum, siz linkleri bırakabilir misiniz? Ben görüşme yapıp onlarıda alabilirim. İlk önceliğin bu olsun sonra bu sonra bu şeklinde.
Hocam elinizdeki kısıtlı bütçe ile alabileceğiniz en sağlam bilgisayar olur. Bütçenizi azıcık artırırsanız veya indirim kovalarsanız 8. veya 7. nesil i3 Radeon 530-535 + 8 GB RAM kombinasyonu alabilirsiniz. Eğer 3000 TL bandına çıkabilirseniz de 3500u + 8 GB RAM kombinasyonu tavsiyemdir.
Çünkü ben almıyacağım linki vereceğim başka biri alıcak. Yani parayı o verecek sadece ben link verecem.

Hocam piyasaya baktım şu an. Piyasa fırlamış. Gönül rahatlığı ile attığım modeli alabilirsiniz. F/P bir modeldir. RAM ve SSD takviyesi yapılacaksa bu model de düşünülebilir.

Hocam piyasaya baktım şu an. Piyasa fırlamış. Gönül rahatlığı ile attığım modeli alabilirsiniz. F/P bir modeldir. RAM ve SSD takviyesi yapılacaksa bu model de düşünülebilir.
O zaman verdim gitti. Sağolasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı