2500tl Oyun Sistemi Toplama

Zotac markası bence en son tercih olmalı.En problemli marka yani burada 1000 küsür liralardan bahsediyoruz az buz para değil.EVGA-ASUS-MSİ her zaman başı çekmeli.

zmamr7.png

farklı sitelerden alınarak ve bazı indirimler beklenerek çok daha ucuza denk getirilebilir. Örneğin;
TeknoBiyotik: GALAXY GTX970 EX OC Black Edition 4GB 256Bit GDDR5 16X Ekran Kartı - Ekran Kartı - PC Bileşenleri

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2500tlye tüm oyunları ultra olmasada high da 40-60fps arası oynatabilecek bir sistem istiyorum sizlerden ben bir sistem topladım aslında ama akıl akıldan üstündür sonuçta bir de konu açayım dedim. Ekran kartı Gtx970 olursa sevinirim ve ayrıca sisteme bir de monitör lazım. Monitör olarak da 19.5 inc olması iyidir(Dvi olmalı). Hard disk de 500gb yeterli ssd zaten olamaz bu bütçeye. Şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2500tlye tüm oyunları ultra olmasada high da 40-60fps arası oynatabilecek bir sistem istiyorum sizlerden ben bir sistem topladım aslında ama akıl akıldan üstündür sonuçta bir de konu açayım dedim. Ekran kartı Gtx970 olursa sevinirim ve ayrıca sisteme bir de monitör lazım. Monitör olarak da 19.5 inc olması iyidir(Dvi olmalı). Hard disk de 500gb yeterli ssd zaten olamaz bu bütçeye. Şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 239
  • b.png
    b.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 231
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı