2500tl Oyun Sistemi Toplama

Ben ekran kartına göre hem uyumlu hemde uygun fiyata göre topladım ama tercih sizin varsa bi eksiğim affola :

@eflin sistem için teşekkürler ama ekran kartını Msi ile değiştirirsen güzel olur bütçe sıkıntı değil o kadar değiştir diyorum çünkü arkadaşa resimleri atacağım direk.

Peki kardeşim buyur ama MSI ve Evga pek bir fark olacağını düşünmüyorum.
Adsız.png Adsız2.png

Kendi stok soğutucu ile mi? kullansın asıl o bayağı bir
saçmalık olur.

evga-asus-msi kartlar arası pek bir fark yok.Hatta evganın msi'dan daha iyi olduğunu bile söyleyebilirim.Hadi anakarttan biraz daha kıssanız en fazla 50 tl fark olur.Evga 1195 tl msi 1313 tl.Hatta şöyle diyeyim evga msi dan hem çekirdek hızı hemde bellek hızı bakımdan 10-15 mhz daha fazla.Önerdiğim anakartın üstünü alın altını almayın farklı bi anakart alırsanız eğer asus yada gigabayttan şaşmamanızı öneririm.

Peki kardeşim buyur ama MSI ve Evga pek bir fark olacağını düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 50924 Eki Görüntüle 50925

Kendi stok soğutucu ile mi? kullansın asıl o bayağı bir
saçmalık olur.

hocam şöyle izah edeyim illaki ekstra fana daha iyidir fakat arkadaş zaten bütceyi zorlamak durumunda olacak.İleri zamanlarda taktırabilir.Kısa dönemde stok fan kullanımı pek bi fark yapmaz.1 sene sıkıntısız kullanılır stok fan.

Arkadaşa 3000 TL'lik bir sistem topladık. Doğru mu?
Peki MSI ve Evga arasında bana göre pek bir fark yok
fakat arkadaşımız tercihini MSI'dan yana yaptı yani bütçeyi arttırdı.
bende stok soğutucu yerine daha güzel bir soğutucu önerdim.
Bence burada hiç anormal bir durum yok.

Tabi hocam bişey söylemiyorum o konuda stok fanı savunduğumda yok.Bütceyi iyice artırıp sıvı soğutma bile takabilir :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı