2500TL Sistem Önerileri

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimsiz fiyatlar olduğu için sisteme SSD dahil etmedim. Koyulmalı mı bilmiyorum... Fakat dediğim gibi ben olsam GTX 770 alırdım. Tabi olursa güzel de bir indirimle SSD takılabilir. Hızlı ulaşmak istediği programlar, işletim sistemi kurulumu SSD üzerine yapılabilir. İşlemciyi kısmak akıl karı gelmiyor bana aslında, bütçe 2500 TL sonuçta. Bu benim düşüncem. Bu bütçeye SSD yakışır aslında ama... İnşallah arkadaş güzel bir indirimle alır hepsini...

İndirimsiz fiyatlar olduğu için sisteme SSD dahil etmedim. Koyulmalı mi bilmiyorum... Fakat dediğim gibi ben olsam GTX 770 alırdım. Tabi olursa güzel de bir indirimle SSD takılabilir. Hızlı ulaşmak istediği programlar, işletim sistemi kurulumu SSD üzerine yapılabilir. İşlemciyi kısmak akıl karı gelmiyor bana aslında, bütçe 2500 TL sonuçta. Bu benim düşüncem. Bu bütçeye SSD yakışır aslında ama... İnşallah arkadaş güzel bir indirimle alır hepsini...

Evet haklısın, işlemci ssd'ye nazaran daha önemli. Hem daha sonradan da alınabilir.

VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart
VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nm
VATAN COMPUTER - XIGMATEK - ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX S
VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance 1866MHz DDR3 CL9 Ram - Ram
VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk
Bu parçaların %25 indirimli fiyatı 1359 tl. %30 indirimle 1270 tl gibi bir fiyat olur. Kalan 1250 tl ile R9 290 alabilirsin. Fakat 2, 3 hafta kadar beklemelisin. Özel tasarımlı modelleri için.
Helal olsun. :D Benim sistem deneme sürümü, liphter'in sistemi kesin sistem. Ama kafama bir şey takıldı. Niçin hep Xigmatek'in o modeli ? Niçin Corsair veya CM değil ? Bir de 50 lira DVD yazıcı parası var... :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı