2500TL sistem toplama

Bütçe
2500
En fazla bu kadar oluyor maalesef. Kasaya bütçe kalmadı bu gibi durumlarda 2.el idare edebilecek bir kasa almanı öneririm.

R3 2200G sistem ile GTA 5'i 1024.768 kasarak zor oynuyorum pixel pixel oluyor. CS de çok kişi olmadığı zaman rahat oynuyorum. Valorant da ise en düşük çözünürlükte 100 FPS 120FPS görüyorum 80'e düştüğü oluyor. Bu arada RAM 8 GB 3000MHz. Bu yüzden benim tavsiyem biraz bekleyip ekran kartlı sağlam bir sistem almanız olacaktır.
2500TL bütçem var. Güzeol oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Oynayacağım oyunlar ise CS:GO, GTA 5, Minecraft ve Valorant.

Minecraft'ta FPS açısından sorun yaşamadım. Client'leri kullandığım zaman 144 Hz de gayet akıcı oynayabiliyorum.

En az 3500 yapmalısın bütçeyi.

Bütçem 2500TL bütçemi kaça yükseltmeliyim diye sormadım, bu bütçeyle PC istedim.
En fazla bu kadar oluyor maalesef. Kasaya bütçe kalmadı bu gibi durumlarda 2.el idare edebilecek bir kasa almanı öneririm.

Şahane olmuş cidden ellerine sağlık adam gibi bütçeye uygun cevap veren tek kişisin. Eline emeğine sağlık, bunu toplayacağım.

Şahane olmuş cidden ellerine sağlık adam gibi bütçeye uygun cevap veren tek kişisin. Eline emeğine sağlık, bunu toplayacağım.

Rica ederim dostum. Herhangi kötü olan bir tarafı yok gönül rahatlığıyla toplayabilirsin. Şöyle de yapabilirsin. PSU olarak evet bu attığım yukarıdakine göre daha kötü ama kendi fiyat aralığında iyi bir güç kaynağıdır.
Bunu alıp bundan artan parayla anakartı B450 yapabilirsin.

Rica ederim dostum. Herhangi kötü olan bir tarafı yok gönül rahatlığıyla toplayabilirsin. Şöyle de yapabilirsin. PSU olarak evet bu attığım yukarıdakine göre daha kötü ama kendi fiyat aralığında iyi bir güç kaynağıdır.
Anladım çok teşekkür ederim.
Sistemin tam fiyatı ne tutuyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı