2500TL sistem toplama

Mahmut Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Düşünceleriniz neler?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Butceni az daha arttirip ekran kartini 4gb olan model ve islemciyi i5 6400 secer ve anakarti asus h110 trooper tercih edersen daha oerfirmansli ve cok daha uzun omurlu olur.

Konu ile alakasız ama pm yi bulamadım. Ata Ozbatur imzanızdan gördüğüm kadarıyla 285 ve 380 i crossfire modunda kullanıyorsunuz. PErformansından memnun musunuz?

Konu ile alakasız ama pm yi bulamadım. Ata Ozbatur imzanızdan gördüğüm kadarıyla 285 ve 380 i crossfire modunda kullanıyorsunuz. PErformansından memnun musunuz?
8320 nin darboğaz yapıcağını düsünüyodum ancak boyle bir seyle karsılasmadım bf4 ü ultra ayarlarda önce 54 avg fps ile oynuyodum şu an 96 avg. fps alıyorum yani ikinci kartı %80 oranında rahatça kullanıyor ve r9 390 dan fazla performans veriyor gayet memnumun tek sorun vramin 2 gb olarak kalması. En yakın zamanda benchmark ve testleride yükleyip bir konu açıcağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı