2500TL Telefon Tavsiyeleri

Hangisini almalıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    5
Bütçe
2500

AhmetErol25

Femtopat
En fazla 2500 TL'lik bir telefon alacağım. Aklımda M21 var şimdilik. Bu şubat ayında Oppo Türkiye'de telefon üretmeye başlayacaktı. Eğer Oppo telefonlar ucuzlarsa Realme 7 almayı düşünüyorum. Çok oyun oynayan birisiyim. O yüzden istediğim telefonun pil gücü ve performansı iyi olmalı, önerebileceğiniz telefonlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2800 TL gibi bir fiyata Poco X3 NFC satılıyor internette fırsatları takip edip belki 2500 TL'ye yakalayabilirsin ayni sekilde Realme de satılıyor o da 2700 TL'ye onu da fırsatlarda yakalayabilirsin fakat Media tek işlemcili telefonlar uzun ömürlü olmuyor tabii bu senin zevkine kalmış.

2800 TL gibi bir fiyata Poco X3 NFC satılıyor internette fırsatları takip edip belki 2500 TL'ye yakalayabilirsin ayni sekilde Realme de satılıyor o da 2700 TL'ye onu da fırsatlarda yakalayabilirsin fakat Media tek işlemcili telefonlar uzun ömürlü olmuyor tabii bu senin zevkine kalmış.
Fırsat dediğin bu trendyol indirimleri falan mı? Bir kaç gündür sürekli bakıyorum. Fiyatında sadece 40-50 tl arası düşüş oluyor. Sonraki gün yine aynı fiyata çıkıyo.
150 TL daha arttırıp bunu alın derim.

Realme 7 alıcam gibi m21 den vazgectim. Realme 7 note 9s e göre daha iyi gibi ram olarak, batarya olarak, kamera olarak.

Son düzenleme:
Realme 7 Note 9S e göre daha iyi gibi RAM olarak, batarya olarak, kamera olarak.
RAM olarak evet üstün ancak batarya olarak daha fazla kapasiteye sahip olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Helio G95 SD720G’den daha çok güç tüketen bir model bu daha fazla kullanıma ve daha büyük kapasiteye neden oluyor ancak SD720G G95’e kıyasla çok daha az güç tüketiyor ve daha az kapasiteye sahip olsa da pil ömrü olarak daha uzun süre gidebiliyor.

Kamera performansı olarak ahım şahım bir fark yok yakın modeller.

Hayırlısı olsun o zaman hocam telefonu kullandıktan sonra da geribildirim yapar misiniz buradan bizde kullanışlı mı değil mi haberdar olalım. Teşekkürler.
Bir hafta kadar kullandıktan sonra geri dönüş yapıcam. Ben teşekkür ederim yorumlarınız için.
RAM olarak evet üstün ancak batarya olarak daha fazla kapasiteye sahip olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Helio G95 SD720G’den daha çok güç tüketen bir model bu daha fazla kullanıma ve daha büyük kapasiteye neden oluyor ancak SD720G G95’e kıyasla çok daha az güç tüketiyor ve daha az kapasiteye sahip olsa da pil ömrü olarak daha uzun süre gidebiliyor.

Kamera performansı olarak ahım şahım bir fark yok yakın modeller.
Evet öyle ama benim realme yi tercih etme sebeplerinden bir diğeri de 30w hızlı şarj olmasıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı