2500TL'ye anakart, ekran kartı ve CPU önerisi

Pilot18

Decapat
Makaleler
1
Yer
Gökyüzü
Merhabalar, başlıktan da göreceğiniz gibi 2500TL'ye(dolar fiyatından da olur) anakart, ekran kartı ve CPU arıyorum sebebi de GTA tarzı oyunlarda en azından teselli etmesini istiyorum.her öneriyi değerlendireceğim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar, başlıktan da göreceğiniz gibi 2500TL'ye(dolar fiyatından da olur) anakart, ekran kartı ve CPU arıyorum sebebi de GTA tarzı oyunlarda en azından teselli etmesini istiyorum. Anakartta dahili ekran kartı ya da RAM olmazsa daha iyi olur(ucuz ve daha kaliteli olması için)her öneriyi değerlendireceğim. Önerilerinizi bekliyorum.
Anakartta dahili ekran kartı olmaz, bazı işlemcilerde olur. Anakartınızda Ram olmazsa bilgisayarınız çalışmaz. Zaten anakartlar Ram slotları boş olarak geliyor Ram ile gelen anakart yok.

Anakartta dahili ekran kartı olmaz, bazı işlemcilerde olur. Anakartınızda RAM olmazsa bilgisayarınız çalışmaz. Zaten anakartlar RAM slotları boş olarak geliyor RAM ile gelen anakart yok.

Orada dalgınlığıma gelmiş teşekkür ederim.
R3 3300X işlemci.
B450M S2H anakart.
G.Skill 2x8 3200 MHz RAM.

Ekran kartınız vardır umarım. Eğer yoksa işlemciyi Ryzen 5 3400G olarak tercih edin. Bahsettiğim RAM'lerle +60 FPS oynatır GTA 5'i.

RAM konusunda sorunum yok ekran kartım ise çöp o yüzden yeni ekran kartı lazım...

Orada dalgınlığıma gelmiş teşekkür ederim.

RAM konusunda sorunum yok ekran kartım ise çöp o yüzden yeni ekran kartı lazım...

Benim de dalgınlığıma gelmiş RAM önermişim ekran kartı yerine. Bu bütçeye ekran kartlı zor olduğu için APU tercih edin. Ryzen 5 3400G alın, eğer RAM'iniz tek kanalsa mutlaka 2.'sini alın. Anakart olarak B450M S2H alırsınız.

Geri
Yukarı