2500TL'ye kadar mouse önerisi

xenom0rphe

Megapat
Makaleler
6
Razer Cobra faremi scroll sebebiyle garantiye yolladım ve para iadesi aldım. Yerine VXE R1 Pro ya da Fantech Helios II X3DV3 almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

Fantech: Fantech Helios II XD3V3 1K Wireless Mouse
VXE: VXE R1 Wireless Mouse

Bir de ekstra seçenek Pulsar Xlite V2 mini var ama delikli yapısı beni geri çekiyor. Pek sevmiyorum.

Son düzenleme:
Razer Cobra faremi scroll sebebiyle garantiye yolladım ve para iadesi aldım. Yerine VXE R1 Pro'ya da fantech Helios II X3DV3 almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

Fantech: Fantech Helios II XD3V3 1K Wireless Mouse
VXE: VXE R1 Wireless Mouse

Bir de ekstra seçenek Pulsar xlite V2 mini var ama delikli yapısı beni geri çekiyor. Pek sevmiyorum.

Scroll tamir edilemediği için mi iade aldınız yoksa garantiye yollarken mi iade istediğinizi belirttiniz?

Scroll tamir edilemediği için mi iade aldınız yoksa garantiye yollarken mi iade istediğinizi belirttiniz?
Değişim ürününü beklediklerini söylediler ben de beklemeye gerek yok para iadesi sağlanırsa dedim. Onlar da kabul etti. Genelde scroll sorunlarında tamir değil değişim çıkıyor. Mouse için garanti kapsamında tamir yapan servis var mı bilmiyorum. Ufak hatada değişime gidiliyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı