2500TL'ye kadar oyun kulaklığı önerisi

Tokia

Femtopat
Daha fazla  
Selam, benim kulaklığım artık sıkıntı oluşturmaya başladı ve yeni kulaklık bakıyorum. Sitedeki diğer konulara baktım da benim kriterlerime uyan bir başlık yok. Benim bilgisayarımda Bluetooth yok ve bütçem de çok geniş değil. 1.000 1.500 ya da 2.000 TL ideal. Bu arada söylememe gerek yoktur herhalde ama yinede söyleyeyim, mikrofon olmalı. Öneri sunan kişilere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Selam, benim kulaklığım artık sıkıntı oluşturmaya başladı ve yeni kulaklık bakıyorum. Sitedeki diğer konulara baktım da benim kriterlerime uyan bir başlık yok. Benim bilgisayarımda Bluetooth yok ve bütçem de çok geniş değil. 2-2.5k ideal. Öneri sunan kişilere şimdiden teşekkürler.

Nasıl hocam.

Selam, benim kulaklığım artık sıkıntı oluşturmaya başladı ve yeni kulaklık bakıyorum. Sitedeki diğer konulara baktım da benim kriterlerime uyan bir başlık yok. Benim bilgisayarımda Bluetooth yok ve bütçem de çok geniş değil. 1.000 1.500 ya da 2.000 TL ideal. Bu arada söylememe gerek yoktur herhalde ama yine de söyleyeyim, mikrofon olmalı. Öneri sunan kişilere şimdiden teşekkürler.

2 hafta önce Cloud 2 aldım. Gayet memnunum öneririm.

Geri
Yukarı