2500TL'ye klavye + mouse + mouse pad önerisi

Linear Switch'ler düşük gecikme sürelerine ve düşük basma direncine sahipler. FPS oyunlar için ideal ama hissiyat noktasında zayıf kalırlar.

Clickyler her anlamda tam tersi.

Bence bundle+klavye yapın. Mouse Pad'den memnun kalmazsanız yenisini alırsınız ama fare ve kulaklık bile tek başına 2200 lirayı geçiyor.

G-skool'un dav2'ye kıyasla tek avantajı ağırlık. Eğer 88 gramlık ağırlık sizin için sorun değilse dav2 tercih etmeniz daha iyi olacaktır.
Brown switch tercih edeceğiz.

Mousepad nasıl acaba? Daha önce üst seviye mousepad kullanmadı arkadaşım. 20-30TL'ye Hiper almıştık onu kullandı bayağı, sonrasında Bloody mouse alınca yanında gelmişti. Yani aslında bu mousepad de bile level atlıyor.

Bence de bundle olarak iyi. Mouse'u da DA V2 düşünüyoruz.
Sırf ağırlığı için bile G-Skoll tercih ederdim şahsen. V2'nin sensörü vesaire daha iyi tabii, biri 400 biri 650IPS.
Connectgame'ye gelirsek güvenilir ama garantisi sıkıntılı, bunu hepimiz biliyoruz.
Daha önce ağır Bloody kullandı V2 hafif gelir :D V2 tercih edeceğiz hocam.
3389 ile Focus + arasındaki farkı robotik uygulamalar bile dahi algılayamıyor.
V2 tercih edeceğiz. Sağolun hocam.

Direkt Razer Battle Bundle + Dierya DK61E brown switch alacağız teşekkürler herkese.

Brown Switch tercih edeceğiz.

Mouse pad nasıl acaba? Daha önce üst seviye mouse pad kullanmadı arkadaşım. 20-30TL'ye Hiper almıştık onu kullandı bayağı, sonrasında Bloody mouse alınca yanında gelmişti. Yani aslında bu mouse pad de bile level atlıyor.

Bence de bundle olarak iyi. Fareyi da DA V2 düşünüyoruz.

Daha önce ağır Bloody kullandı V2 hafif gelir :D V2 tercih edeceğiz hocam.

V2 tercih edeceğiz. Sağ olun hocam.

Direkt Razer Battle Bundle + Dierya DK61E brown Switch alacağız teşekkürler herkese.

Ne demek hocam. Hayırlı olsun şimdiden.

Direkt Razer Battle Bundle + Dierya DK61E brown switch alacağız teşekkürler herkese.
Mouse pad'den pek bir şey beklemiyorum. Micro dokuma belki hoşuna gidebilir, en mantıklı seçenekleri alıyorsunuz zaten. Sensör her ikisi de iyi olsa bile, click latency değerleri oldukça önemli ki zaten Razer cl değerlerini en dibe çekmeye çalışıyor. Yani 3395 ile Focus Pro'yu her ne kadar anlamasak bile bence DA V2 ve G-Skoll ile arada olan keskinliği ufaktan da olsa anlarsın. Kablolu modeller de pek gecikme yaşacağını zannetmiyorum, daha çok kablosuz modeller için önemli bu. Kablolu/kablosuz ayırt etmeden baktığında ismi belli olup/olmayan ve sürekli gördüğümüz modeller de çıkıyor. Örnek vermek gerekirse, Sensei Ten kablolu/HyperX Pulsefire Haste kablolu/Delux M800 Wireless/ daha çok sayıda var böyle sürekli önerdiğimiz ürünlerden. Örnek verdiğim/verdiğimiz ürünlerin cl değerleri birazcık fazla, 5-10 üstünde olanlarda var tabi ki. Daha net gözle görülür bir fark için deneyip veya rtings sitesi sağ olsun her şeyi yüklüyor, oraya video hâlinde koyuyorlar oradan anlaşılıyor. 10 ms cl değeri kısaca çok rahat anlaşılıyor. Bir ara Delux modellerinin cl değeri değilde, bir uygulama sorunu olduğunu hatırlıyordum. Artık düzeltirsiniz bilen arkadaşlar, böyle bir şey var ise bunun yine nasıl yapıldığını vesaire kanıtı ile lazım ki her şey açığa çıksın ki, insanlara güzel bir kanıt sunalım. Burada amacım kimseyi rencide veya utantırmak değil, öyle bir amacım olamaz zaten. Burada birinin yanlışı var ise onları bilen/bilenlerin düzeltmesi lazım, ben de artık o yönden gideceğim. Artık ürün önermekten ziyade ürünün içlerine/detaylarına girmeye çalışıyorum ki ne ne değildir ortaya çıksın. Umarım birazcık açıklayıcı olmuştur.

Mouse pad'den pek bir şey beklemiyorum. Micro dokuma belki hoşuna gidebilir, en mantıklı seçenekleri alıyorsunuz zaten. Sensör her ikisi de iyi olsa bile, click latency değerleri oldukça önemli ki zaten Razer cl değerlerini en dibe çekmeye çalışıyor. Yani 3395 ile Focus Pro'yu her ne kadar anlamasak bile bence DA V2 ve G-Skoll ile arada olan keskinliği ufaktan da olsa anlarsın. Kablolu modeller de pek gecikme yaşacağını zannetmiyorum, daha çok kablosuz modeller için önemli bu. Kablolu/kablosuz ayırt etmeden baktığında ismi belli olup/olmayan ve sürekli gördüğümüz modeller de çıkıyor. Örnek vermek gerekirse, Sensei Ten kablolu/HyperX Pulsefire Haste kablolu/Delux M800 Wireless/ daha çok sayıda var böyle sürekli önerdiğimiz ürünlerden. Örnek verdiğim/verdiğimiz ürünlerin cl değerleri birazcık fazla, 5-10 üstünde olanlarda var tabi ki. Daha net gözle görülür bir fark için deneyip veya rtings sitesi sağ olsun her şeyi yüklüyor, oraya video hâlinde koyuyorlar oradan anlaşılıyor. 10 ms cl değeri kısaca çok rahat anlaşılıyor. Bir ara Delux modellerinin cl değeri değilde, bir uygulama sorunu olduğunu hatırlıyordum. Artık düzeltirsiniz bilen arkadaşlar, böyle bir şey var ise bunun yine nasıl yapıldığını vesaire kanıtı ile lazım ki her şey açığa çıksın ki, insanlara güzel bir kanıt sunalım. Burada amacım kimseyi rencide veya utantırmak değil, öyle bir amacım olamaz zaten. Burada birinin yanlışı var ise onları bilen/bilenlerin düzeltmesi lazım, ben de artık o yönden gideceğim. Artık ürün önermekten ziyade ürünün içlerine/detaylarına girmeye çalışıyorum ki ne ne değildir ortaya çıksın. Umarım birazcık açıklayıcı olmuştur.
Baya olmuş teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı