2500TL'ye sistem önerisi

Alperen YAVUZ

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün aile dostumuz kasa toplayacağını ve kendisine maximum : 2,500 tl'lik bir sistem çıkarmamı rica etti. Bende kabataslak bu sistemi çıkardım. Kendisi Oyunları (Genellikle Bf4,Crysis3) ultra ayarda oynamak istediğinden özellikle ekran kartı ve işlemci hakkında yorumlarınızı almak istedik.

Amd işlemciler performans için önerdiği mhz o yani bizde onların yalancısıyız adam kendi malını tanır değil mi? :) Birde fiyat farkı yok yeni giren bir ürün diye pahalı, haftasonu indirimde aldıgın ramle aynı fiyata düşer, fiyat farkı yok 1600 mhz ile 1866 mhz arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahminime göre sisteme eklemediklerimizide eklediğimizde şuan itibari ile sizin önerdiğiniz ram e bütçe yetmiyor. Haftasonu indirimi ile önerdiğiniz ram i sisteme ekleyip öyle bir bütçeye bakacağım. :)

Overclock ile 1866mhz yapabilirsiniz, bir sorun olmaz. Ben öyle kullanıyorum.
Anakartın LE olmayan modeli daha uygun sanırım. Ona yönelmenizde fayda var.

Evet LE olmayan model daha uygun fiyatta.
LE olmayan modelde mosfet soğutucusu yok, ileride anakartım ısınıyor diye bir konu açabilirsiniz ya.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı