250CC motor önerisi

Askan0109

Hectopat
Daha fazla  
Yıl 2024 oldu şu an birikim atmaya başladım elimde TK03 var ekstradan da 15bin birikmiş param var. 250CC motor almayı düşünüyorum. Almam tahmini nisan Mayıs bulur. Sizce hangi motor almak mantıklı olur? Japon malı olması tercihim Çin malı ile uğraşmak istemiyorum önerileriniz nelerdir?

Mayıs ayına kadar şu anki fiyatların hiçbirisi geçerli kalmayacak. Her şeyin üstüne en az %50 zam binecektir. Sana şu an vereceğimiz tavsiyelerin hiçbirisi o zaman geçerli olmayacak. Nisan gibi yeniden yaz

Mayıs ayına kadar şu anki fiyatların hiçbirisi geçerli kalmayacak. Her şeyin üstüne en az %50 zam binecektir. Sana şu an vereceğimiz tavsiyelerin hiçbirisi o zaman geçerli olmayacak. Nisan gibi yeniden yaz.
Zaten satışlar durmuş durumda, ben öyle olacağını tahmin etmiyorum, Honda CB250 güzel motordur bu arada.

@do not interfere Türkiye'de son 5 yılda ne zaman aldığın şeyi 5 ay sonra yeniden, aynı fiyata alabildin?

CB250 dediğin motosiklet 5 ay sonra 350 binden aşağı olmayacak.
Satmayan bir ürünün fiyatı artmaz sen merak etme, 5 ay önce 750 bin olan Egea 680 bin bandına geriledi. Dediğinin olmasi icin dolarin 35-40 olması gerekir. Arz talep meselesi bunlar.

Mayıs ayına kadar şu anki fiyatların hiçbirisi geçerli kalmayacak. Her şeyin üstüne en az %50 zam binecektir. Sana şu an vereceğimiz tavsiyelerin hiçbirisi o zaman geçerli olmayacak. Nisan gibi yeniden yaz
Bütçeden ziyade motor önerisi yani şu motor güzeldir alınır gibisinden

@do not interfere Türkiye'de son 5 yılda ne zaman aldığın şeyi 5 ay sonra yeniden, aynı fiyata alabildin?

Cb250 dediğin motosiklet 5 ay sonra 350 binden aşağı olmayacak.
ciddi bir yükseliş bu kadar yükselir mi?

@Askan0109 Bütçen nedir? Elindeki paraya göre şu anki piysaya göre motosiklet önerisinde bulunabilirim.

Yükselecek tabi. Mayıs ayında Nc750x sıfırı 300 bin liraydı. şu an 450 bin civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı