250GB HDD önerisi

Darvell

Hectopat
Yer
Crown Prince's Palace, Berlin, Deutschland
Daha fazla  
Meslek
Kaiser
250 GB hard disk almayı düşünüyorum. Masaüstü için. Kronik sorunu olmayan, normal bir kullanım için lazım. Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca ben hard disk aldığım zaman direkt takıp çalıştırabilir miyim? Ayriyeten bir şey almam gerekiyor mu?

Aklımda şu var.

Son düzenleme:
250 GB hard disk almayı düşünüyorum. Masaüstü için. Kronik sorunu olmayan, normal bir kullanım için lazım. Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.

Aklımda şu var.

1TB harici 2.el ürün oluyor sıfır bulamazsın gibi bir şey. Sıfır fiyatına 2.el alıyorsunuz bence letgodan vs. 2.el almak daha mantıklı olabilir test videosu istersiniz.

7200 RPM altını almanızı tavsiye etmem bu HDD yanlışım yoksa 5400 RPM.

Ayrıca ben hard disk aldığım zaman direkt takıp çalıştırabilir miyim? Ayrıyeten bir şey almam gerekiyor mu?

Aklımda şu var.

7200 RPM altını almanızı tavsiye etmem bu HDD yanlışım yoksa 5400 RPM.

Önerebildiğin bir HDD var mı?

1TB harici 2.el ürün oluyor sıfır bulamazsın gibi bir şey. Sıfır fiyatına 2.el alıyorsunuz bence letgodan vs. 2.el almak daha mantıklı olabilir test videosu istersiniz.

2. el almak çok uğraştırıcı geliyor. Ama eğer olmazsa oraya da bakacağım.

Teşekkürler. Ayrıca bunu aldığım zaman direkt takabilir miyim? Ekstra bir şey almam gerekiyor mu?

SATA veri kablonuz mevcut mu? Şunun gibi bir kablo. Eğer bu kablodan mevcutsa başka almanız gereken bir şey yok. SATA güç kablosu güç kaynağınızda mevcuttur zaten.

Dosya Ekleri

• super-speed-6gbps-30cm-50cm-sata-3-0-cable.jpg
    super-speed-6gbps-30cm-50cm-sata-3-0-cable.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı