250TL ile hangi oyun alınabilir?

Hocam şimdi indirim olmadığı için oyunlar kısılıyor, ben indirimli halleri baz alarak söyledimki son kez daha indirim gelirse aklınızda bulunsun.

Bunların hepsi deneyim ettiğim oyunlardır;
FF15.
Rust.
DL2.
Stardew.
Vampire survivors.
Odyssey.
GoW yoksa kesin.
Hlegacy al diyenler olursa takmayın, rezalet.
Detroit ETail'de 71 liraydı.
Overcooked eğer ki birini bulursanız.
RS6 demiştim çok iyidir.
RDR2 olmama şansı yoktur.
MK11 yoksa iyi.
Witcher olmama şansı yoktur.
Sekiro Elden Ring olsa bile çok farklı.
CP77 zamlı ama 150 lira koyarsan çok iyi indirimde.
Cuphead iyidir.

Zaten hepsi çok popüler yani.

Bunların hepsi deneyim ettiğim oyunlardır;
Ff15.
Rust.
Dl2.
Stardew.
Vampire survivors.
Odyssey.
GoW yoksa kesin.
Hlegacy al diyenler olursa takmayın, rezalet.
Detroit ETail'de 71 liraydı.
Overcooked eğer ki birini bulursanız.
RS6 demiştim çok iyidir.
RDR2 olmama şansı yoktur.
MK11 yoksa iyi.
Witcher olmama şansı yoktur.
Sekiro Elden Ring olsa bile çok farklı.
CP77 zamlı ama 150 lira koyarsan çok iyi indirimde.
Cuphead iyidir.

Zaten hepsi çok popüler yani.

Mk 11 düşünüyordumda Steam de 600 TL değil mi? Ayrıca hocam ne yazık ki yükseltemem bütçeyi. Witcher'ı da Complete olarak tüm DLC'lerle bir sonraki indirimlerde almayı düşünüyorum eğer zam gelmezse RDR Detroit GoW var hocam RS 6 düşünülebilir Cuphead oynayamam hocam bana zor geliyor overcooked Epic'te VSR Dying Light 2 düşünülebilir ama pek de iyi değil diyorlar, FF15 yaz indirimlerinde aldım stardew, vampire survivors, Rust ilgimi çekmiyor hocam. Odyssey'i de düşünebilirim.

Mk 11 düşünüyordumda Steam de 600 TL değil mi? Ayrıca hocam ne yazık ki yükseltemem bütçeyi. Witcher'ı da Complete olarak tüm DLC'lerle bir sonraki indirimlerde almayı düşünüyorum eğer zam gelmezse RDR Detroit GoW var hocam RS 6 düşünülebilir Cuphead oynayamam hocam bana zor geliyor overcooked Epic'te VSR Dying Light 2 düşünülebilir ama pek de iyi değil diyorlar, FF15 yaz indirimlerinde aldım stardew, vampire survivors, Rust ilgimi çekmiyor hocam. Odyssey'i de düşünebilirim.
Mk11 60 tl indirimde.

Keşke bir şey önerebilsem hocam ama bilmiyorum 😅.

Hocam Crew 2 ve Steep standart versiyonları alınca 68 tutuyor 182 TL kalıyor daha fazla seçeneğim var artık 😄.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı