250TL Kulaklık Tavsiyesi

Sizce Hangi kulaklığı Seçmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    20

Mustafa Vanlı

Hectopat
Daha fazla  
200-250TL arasında kaliteli bir kulaklık arıyorum. Araştırma yaparken birkaç tane buldum fakat sizin fikirlerinizi de duymak istiyorum. Sizce bu aralıkta alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir? Aşağıdaki seçenekler olmak zorunda değil. Fiyat limitini eğer değecekse biraz yukarıya çekebilirim. Kulaklığın rahat olmasını uzun süreli kullanımda baş, kulak ağrısı yapmamasını ve sesinin de güzel olmasını istiyorum.
  1. Asus Cerberus
  2. Logitech G230
  3. Kingston HyperX Cloud Core Pro
  4. SteelSeries Siberia 200
Benim bulabildiğim seçenekler bunlar. Aralarından seçecek olursam Cerberus derdim. Diğerlerine göre daha kaliteli gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyperx Cloud Core modelini öneririm. İncelemesini yapmıştım ve genel olarak başarılı bulmuştum. İmzamdan incelemesini okuyabilirsin. :)

Mikrofonu çok iyi değil ve ses kaliteside fiyatına göre ancak kurtarıyor. Tasarım ve 4 pinli jak girişi olması +yönleri bana göre.

200-250TL arasında kaliteli bir kulaklık arıyorum. Araştırma yaparken birkaç tane buldum fakat sizin fikirlerinizi de duymak istiyorum. Sizce bu aralıkta alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir? Aşağıdaki seçenekler olmak zorunda değil. Fiyat limitini eğer değecekse biraz yukarıya çekebilirim. Kulaklığın rahat olmasını uzun süreli kullanımda baş, kulak ağrısı yapmamasını ve sesinin de güzel olmasını istiyorum.
  1. Asus Cerberus
  2. Logitech G230
  3. Kingston HyperX Cloud Core Pro
  4. SteelSeries Siberia 200
Benim bulabildiğim seçenekler bunlar. Aralarından seçecek olursam Cerberus derdim. Diğerlerine göre daha kaliteli gibi duruyor.

G230'u unut çöp. Siberia 200 daha çok müzik odaklı diye biliyorum emin değilim.
Daha uygun fiyata Rampage sn-rw1 e de bakabilirsin baya iyi yorumları var, mikrofon önemliyse çok iyi bir mikrofonu var. Ayrıca aliexpresste 30 dolara somic markası altında bulunabiliyor.
Asus Cerberus'u da alırsan tatmin eder cinsinden bir kulaklık diye duydum. Cloud stinger'dan bir farkı olduğunu sanmıyorum.
Saydıklarından en iyileri sanırım Siberia 200 ve Cloud Core.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı