250TL Mekanik Klavye Önerisi

Sırf oraya mekanik yazabilmek için üretilmiş ürünleri önermekten vazgeçsek artık. Tamam bütçe az olabilir, zaten dönem şartları zor fakat ne kadar ekmek o kadar köfte; 20 bin TL'ye Mercedes araba olmuyorsa o bütçeye de mekanik klavye olmaz.

Sizi üzmek istemem ancak bu bütçeye mekanik klavye gayet güzel oluyor. Ancak kırmızı switch mümkün değil.

Bir sorun çıkmaz. İçiniz rahat etsin isterseniz bir 10 TL daha koyup GameGaraj'dan alın.
Ne kadar arttırmam gerekiyor diye sormuş, ben de ona ithafen yazdım. Ayrıca Red Switch istediğini belirtmiş, biraz daha dikkatli okumanı öneririm.

Önerdiğin üründe Outemu Blue Switch yazıp Content Switch göndermeleri dışında hiçbir sorun yok.🤣 Bir de yukarıdaki arkadaşa kızgın atmışsınız, hahahaha.

Her konuya ezberi öneri atmayı bırakın artık.

Ne kadar arttırmam gerekiyor diye sormuş, ben de ona ithafen yazdım. Ayrıca Red Switch istediğini belirtmiş, biraz daha dikkatli okumanı öneririm.

Önerdiğin üründe Outemu Blue Switch yazıp Content Switch göndermeleri dışında hiçbir sorun yok.🤣 Bir de yukarıdaki arkadaşa kızgın atmışsınız, hahahaha.

Her konuya ezberi öneri atmayı bırakın artık.

Red Switch olabilir lafınfan Red Switch olmalı anlıyorsanız sanırım farklı düşünüyoruz.
Önerdiğim üründe Content Switch gönderildiğini sanmıyorum fakat bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
İçine zil koymuşsun gibi çın çın sesi yapıyor, önüne gelen switchi koyuyorlar al sana mekanik.

O zaman sizin dediğiniz ne kadar ekmek o kadar köfte mantığına geri dönüyoruz. Teoride mekanik mi mekanik. Yaylıdır, öyledir, şöyledir farketmez.

Red Switch olabilir lafınfan Red Switch olmalı anlıyorsanız sanırım farklı düşünüyoruz.
Red Switch olursa güzel olur demiş, ona ithafen en ucuz ve kaliteli Red Switch klavyeyi paylaştım.
Önerdiğim üründe Content Switch gönderildiğini sanmıyorum fakat bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
Sanmıyorum diyor, birazcık araştırırsan görürsün:

Malzeme kalitesinin Gamepower veya Rampage'den neredeyse hiçbir farkı yok. Alınmaz demiyorum, alınabilir fakat senin bu klavyeyi süper sorunsuz bir klavye gibi göstermen gülünç.

O zaman sizin dediğiniz ne kadar ekmek o kadar köfte mantığına geri dönüyoruz. Teoride mekanik mi mekanik. Yaylıdır, öyledir, şöyledir farketmez.

Trajikomik.

Sanmıyorum diyor, birazcık araştırırsan görürsün:
Satıcıya göre farklı olduğu söyleniyor. Bu konuda haklısınız. Marka bu konuda açıklayıcı davranmamış.
Malzeme kalitesinin Gamepower veya Rampage'den neredeyse hiçbir farkı yok. Alınmaz demiyorum, alınabilir fakat senin bu klavyeyi süper sorunsuz bir klavye gibi göstermen gülünç.
Süper sorunsuz değil, malum yay sesi olduğunu ben de biliyorum.
Neden? Öyleyse 5000 TL'lik iPhone SE bataryası olmak üzere günümüz standartlarının çok altında bir telefon fakat bu bütçeye sadece o alınıyor. Teoride iPhone mu iPhone. Haksız mıyım? Polemik yaratma derdinde değilim, ben böyle düşünüyorum, siz ise farklı. Gayet normal bir olay bu.

Süper sorunsuz değil, malum yay sesi olduğunu ben de biliyorum.
Sizi üzmek istemem ancak bu bütçeye mekanik klavye gayet güzel oluyor.
Öneri yaparken attığın ürünün eksilerini de belirt o zaman, dandik bir mekanik alıp da pişman olmasın konu sahibi.

Neden? Öyleyse 5000 TL'lik iPhone SE bataryası olmak üzere günümüz standartlarının çok altında bir telefon fakat bu bütçeye sadece o alınıyor. Teoride iPhone mu iPhone. Haksız mıyım? Polemik yaratma derdinde değilim, ben böyle düşünüyorum, siz ise farklı. Gayet normal bir olay bu.
Bataryasının günümüz standartlarının altında olmasının sebebi IOS'un stabil bir işletim sistemi olması, konumuz bu değil. Ona bakılırsa Gamepower ve Rampage de mekanik, neden klavyelere yüzlerce lira harcıyorlar ki? Mekanik klavye sadece tuşlardan oluşmuyor, bilgin olsun.

Neden son günlerde her konunun altına bir kavga olmak zorunda?
Kavga değil, seviyeli bir şekilde tartışıyoruz. Ben bunda bir sorun göremiyorum?

Öneri yaparken attığın ürünün eksilerini de belirt o zaman, dandik bir mekanik alıp da pişman olmasın konu sahibi.
Haklısınız, bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım.
Kavga değil, seviyeli bir şekilde tartışıyoruz.
Bu kadar uzatmamıza rağmen üslubunuzu bozmadığınız için teşekkür ediyorum. Gerçekten de seviyeli bir tartışma oldu. Forumda böyle insanlar olması güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı