250TL Oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
250

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Selam dostlarım, yeni bir bilgisayar topladım ve güzel bir kulaklık almak istiyorum. 7.1 olursa çok hoş olur. Bütçem yaklaşık 250TL. Sağlam ve Driver'ı olan kulaklıkları söylerseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle önerin için teşekkür ederim. Biraz baktım ama kulaklığın driver'ını bulamadım maalesef. Ve sanırım 7.1 özelliği de yok. Ben genellikle fps oyunları oynayan ve müzik dinleyen biriyim bu yüzden bu kulaklık beni üzer mi?
Aldığından dolayı pişman olan birini görmedim. 250 TL ile 7.1 ve driver sahibi kulaklık bulmak imkânsız.

Selam dostlarım, yeni bir bilgisayar topladım ve güzel bir kulaklık almak istiyorum. 7.1 olursa çok hoş olur. Bütçem yaklaşık 250TL. Sağlam ve Driver'ı olan kulaklıkları söylerseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz. Teşekkürler.

Selamlar,

İncelemeside YouTube'da mevcut sizin uğraşmamanız için linki buraya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım size yardımcı olmuşumdur, olmuşsam ne mutlu bana :)
Aldığından dolayı pişman olan birini görmedim. 250 TL ile 7.1 ve driver sahibi kulaklık bulmak imkânsız.

İmkansız diye birşey yoktur. Sanal 7.1 rahatlıkla bulunabilir.

Geri
Yukarı