250TL'ye kadar fare önerisi

Dorkdkfkf

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 250TL altı oyuncu faresi arıyorum. Şu anda kullandığım mouse çok kötü değil aslında ama oyun için değil IPS vb. durumları yetmiyor. O yüzden yeni mouse arıyorum.

Elinizin eni ve uzunluğu ile birlikte tutuş biçimizi belirtin lütfen.

@Dorkdkfkf lütfen istediğim şeyleri atar mısın?
Ben sana neye göre öneride bulunayım.

1618480586237.png

Bunlardan hangisi gibi tutuyorsun ve.
Ekipmanlar iyi hoş, ama ekipmanda en önemli olan 1 numaralı şey var, o da konfor. Özellikle mouse alırken el boyutunuza bakmanız lazım.
Peki nasıl ölçeceksiniz?
Boyunu ölçmek için;

1616070842954.png

Enini ölçmek için;

1616070872995.png

Buradaki gibi ölçüp yazar mısın?

Pal tutup, büyük eli olan adama minicik ürün öneremem.

Eğer aradığınız işlevsellikse ve uzun kullanımsa kesinlikle g300s öneririm. G300s'in tipine benzer başka bir mouse yok. Sağ ve sol tuşlarında 20 milyonluk omron switch kullanıyor. 2014te aldığım G300'ü hala kullanıyorum. 7 yıl sonunda iki switchinin de ömrü bitince yeni switchleri beklerken sol tuşu hemen yanındaki makroya atadım ve devam ettim. Bence g300s derim. RGB ve görünüm sizin için önemliyse size hitap etmeyecektir.

Eğer aradığınız işlevsellikse ve uzun kullanımsa kesinlikle G300s öneririm. G300S'in tipine benzer başka bir mouse yok. Sağ ve sol tuşlarında 20 milyonluk Omron Switch kullanıyor. 2014'te aldığım G300'ü hala kullanıyorum. 7 yıl sonunda iki switchinin de ömrü bitince yeni Switch'leri beklerken sol tuşu hemen yanındaki makroya atadım ve devam ettim. Bence G300s derim. RGB ve görünüm sizin için önemliyse size hitap etmeyecektir.

Bu konuya baktıktan sonra ne kadar berbat ve kötü bir ürün olduğunu anlayacağınızı ve önermeyeceğinizi düşünüyorum.

Ayrıca 10 senelik bir ürün ayrıca xd.

Bu konuya baktıktan sonra ne kadar berbat ve kötü bir ürün olduğunu anlayacağınızı ve önermeyeceğinizi düşünüyorum.

Ayrıca 10 senelik bir ürün ayrıca xd.

Geri
Yukarı