250W PSU 9600 GT için yeterli mi?

gurkanzip

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Yazılım Okumak İstiyorum)
RAM
4GB DDR2
İşlemci
İntel Core 2 Duo E7200
Sistem bayağı eski, 2008-2009'da almıştık. Bilgisayarcıya gittiğimde adam sadece 250W var dedi. Benim sistemi besler mi dedim, besler dedi. Bilgisayarcılara güvenemedim, size sorayım dedim. Sistem özelliklerim yukarıda.

Çoğu PSU sessiz olur. Kalitesiz bir PSU kullanıyorsunuz ve değiştirmeniz gerek. Bütçeniz nedir hocam?

Hocam bütçe önemli değil. Bilgisayarcı adam, babamın arkadaşı olduğu için oradan almamız lazımmış. Çok saçma. Yarın bilgisayarcıyla konuşurum olmazsa iade ederim, başka PSU vardır dükkanda.

Hocam bütçe önemli değil. Bilgisayarcı adam, babamın arkadaşı olduğu için oradan almamız lazımmış. Çok saçma. Yarın bilgisayarcıyla konuşurum olmazsa iade ederim, başka PSU vardır dükkanda.
Everest ya da türevi markaları almamaya dikkat edin hocam. Tek diyeceğim şey bu, çünkü o markalar yüzünden çoğu kişinin canı yandı maalesef.

Hocam büyük ihtimalle pek kaliteli PSU'lar yoktur orada siz babanızı ikna edin internetten alın.

SSD alırken sıkıntı yaşamıştık bozuk SSD gelmişti, iadeye gönderdik 1 ay sonra para iadesi yapıldı falan. Ondan sonra internetten bir şey alacağını zannetmiyorum :D. Olmadı bilgisayarcıya söylerim o internetten sipariş eder ondan alırım.

SSD alırken sıkıntı yaşamıştık bozuk SSD gelmişti, iadeye gönderdik 1 ay sonra para iadesi yapıldı falan. Ondan sonra internetten bir şey alacağını zannetmiyorum :D. Olmadı bilgisayarcıya söylerim o internetten sipariş eder ondan alırım.

Aynen öyle yapın. Ya da uyguna Everest Rampage Frisby Hadron gibi markalar dışında bir PSU varsa onu da taktırabilirsiniz ama almadan önce markasını buraya yazın.

Bütçe sıkıntısı yoksa bunu isteyebilirsiniz, sizin için sipariş edebilir. Ne kadar asılırsanız asılın sisteminizi rahatlıkla besleyebilecek ve giriş seviyesi için kaliteli sayılabilecek bir PSU, üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı