250W PSU, GTX 750 Ti İçin Yeterli midir?

@Recep Baltaş 12x17=204 60+65=125
12x17 yapınca psu nun gerçek watt ı ortaya çıkar
12 voltta 17 amper veriyo senin psu
Çalıştırır dedi ve böyle değerler verildi kesin cevap alabilirmiyim arkadaşlar, çalışmaz mı şimdi?

Teşekkürler, Şuan almadım 750 Tİ şuan AMD radeon R7 240 kullanıyorum.
US $54.5 |Tahmini Teslimat Zamanı Bundan almayı düşünüyorum 6 Pin güç girişi var mı burdan anlayabilirmiyiz? anlayamazsak satıcıya sorabilirim İşlemcim:Intel® Core™ i3-2130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz) Ürün Teknik Özellikleri Bi bakarmısınız acaba kaldırıorsa yenisiyle uğraşmıyayım anlamıyorum çünkü PSU değişimden.
O link attığın ekran kartı şuan benim bilgisayarımda. Ekstra güç beslemesi yok. Modeli de Asus GTX 750 Ti OC Formula (FML) . Bu isimle ararsan ASUS ' un sitesinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. Alırken de güvenilir satıcı olmasına dikkat et.

O link attığın ekran kartı şuan benim bilgisayarımda. Ekstra güç beslemesi yok. Modeli de Asus GTX 750 Ti OC Formula (FML) . Bu isimle ararsan ASUS ' un sitesinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. Alırken de güvenilir satıcı olmasına dikkat et.
Evet aliden alacağım sizin aldıgınız satıcıya atabilirmisiniz acaba?
ve beslermi benim PSU sıkıntı cıkarır mı?

Evet aliden alacağım sizin aldıgınız satıcıya atabilirmisiniz acaba?
ve beslermi benim PSU sıkıntı cıkarır mı?
Besler diye düşünüyorum. Ama benim düşüncem riske girmemek. Günlük kullanımda sorun çıkarmayacaktır. Ama sisteme yük bindirdiğinde sorun çıkarma ihtimali yüksek bence.
US $54.5 |Tahmini Teslimat Zamanı

Besler diye düşünüyorum. Ama benim düşüncem riske girmemek. Günlük kullanımda sorun çıkarmayacaktır. Ama sisteme yük bindirdiğinde sorun çıkarma ihtimali yüksek bence.
Ne gibi sorunlar çıkarabilir acaba?
Ve o linki neden attınız :) bende ordan alacam inşallah, Donanım arşivinden gördüm.
O 2.el GTX 750 Tİ yıllardır o fiyatlarda 50-60$ arasında. Dolar fırlamadan önce ne güzel 150-180 TL flandı. Şimdi 280-300 TL olmuş.
Benim ilk pc Casper"dı ondada bu güçkaynaığının aynısı vardı. Xeon E5450 ile GT 220 taktım o kadar eski bir ekran kartı ile bile bildiğin çatara çutara sesler üstüne bir yanık kokusu ve PSU pert oldu.
Almışken PSU da alman lazım bütçen el verirse en az 500-600 W 80+ olmasına dikkat et. Ayrıca güçkaynağın bu kadar eski ise işlemcinde büyük ihtimal düşük birşey onuda değiştirmen gerekebilir.
İşlemcim İdare ederde GTX 950 Tİ ile 750 Tİ arasında fazla fark varmıdır öneriniz nedir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı