250W PSU için ekran kartı önerisi

Bütçe
1000₺
@Veiner Neyse dostum, yalan yanlış konuşup kanıtları önüne dizince de cevap veremeyen kişiler için konu kirlenmesin.

Dediğim gibi elinizdeki işlemci de besleyebilecek düzeydeyse GTX 750Ti, RX 550, GT 1030 gibi kartları kullanabilirsiniz. Ek güç gereksinimi duymadıkları için PSU sorun yaratmaz. Yük altındaki çektikleri Watt değeri oldukça düşük. Genelde 50 Watt'ın altında seyrediyorlar.

En mantıklısı GTX 750 Ti gibi duruyor ama darboğaz oranlarını da göz önünde tutmak gerekli.

@Veiner Neyse dostum, yalan yanlış konuşup kanıtları önüne dizince de cevap veremeyen kişiler için konu kirlenmesin.

Dediğim gibi elinizdeki işlemci de besleyebilecek düzeydeyse GTX 750Ti, RX 550, GT 1030 gibi kartları kullanabilirsiniz. Ek güç gereksinimi duymadıkları için PSU sorun yaratmaz. Yük altındaki çektikleri Watt değeri oldukça düşük. Genelde 50 Watt'ın altında seyrediyorlar.
Yani bilemiyorum bir önceki ekran kartım hd 5450 1gb idi ve sadece 19W tüketiyordu.

Madem bu kadar bilgin var niye burada konu kalabalığı yapıyorsun.
Konu sahibi bilgili olduğunu iddia etmedi. Sizin verdiğiniz bilgi yalan. Bunu ilk sayfada size kanıtladım. Bunun bilgili olmakla alakası yok. Ki konu sahibi de deneyimini aktarmış size. GT 730 ile Rust'ı düşük çözünürlükte düşük ayarlarda dahi oynayamadığını söylemiş, siz ondan daha düşük kartla GTA 5'i akıcı oynadım dediniz.

Gerçekten yazdığınız cümle o kadar saçma ki. İnsanlar fikir alışverişi yapmak için konu açabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı