250W PSU R7 250'ye yeter mi?

Ender Gülen

Hectopat
Daha fazla  
GT 420 ekran kartım bozuldu. Ancak sorunun ne olduğunu bilmiyorum. Oyun oynarken bir anda gitti. Yaptırmak ne kadar tutar bilmiyorum. Bilgisayarcılara götürdüm yakında 40 ile 70 TL arası fiyat verdiler. Ben de R7 250 2. el almaya karar verdim. 170 TL'ye birisiyle anlaştım. Alacağım ancak benim güç kaynağı 250 Watt. Sizce bu güç kaynağı yeterli olur mu? Ne yapmamı önerirsiniz? Ekran kartımı bilgisayara takınca hiçbir şekilde bilgisayar açılmıyor. Ankaradayım tamir yapan bir yer bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağım 200 Watt olabilir. Nasıl anlarım 1 yıl önce 50 TL'ye aldım Everest marka 12 cm kırmızı fanı var. İnternette görsellere baktım bir türlü bulamadım. Ön tarafı yani fanın bulunduğu yer boşluklu boşluklu bal peteği gibi.

Güç kaynağım 200 Watt olabilir. Nasıl anlarım 1 yıl önce 50 TL'ye aldım Everest marka 12 cm kırmızı fanı var. İnternette görsellere baktım bir türlü bulamadım. Ön tarafı yani fanın bulunduğu yer boşluklu boşluklu bal peteği gibi.

Everest marka güç kaynakları patlamalarıyla ünlüdür. Bütçeniz varsa direk yeni güç kaynağı almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı