250W PSU RX460 OEM ekran kartına yeter mi?

500W olan modelini alın derim, sonrasında işlemci değişim tarafında, Xeon serisine giderseniz elbet işinize yarar.

Hocam şimdi şöyle ben bu sisteme sadece bir ekran kartı takıp beni eylül ayına kadar idare etmesini istiyorum 720p Low ayarlarda Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Witcher 3 vb. oyunları açsın istiyorum ondan sonra zaten bu sistemdeki ekran kartını satıp bu sistemi Frisby FC-S6040b kasasına geçireceğim sonra bu sistemi aileme vereceğim film dizi araştırma EBA vs. gibi işlerde kullanılacak sonra zaten ben kendime RTX 3070 bir sistem toplayacağım bu eski sistem gittiği yere kadar gidecek sonra patlarsa R7 4750G 16 GB 3600 MHz 1x8 240GB SSD bir sistem kuracağım yeni alacağım Frisby kasada küçük olacağı için Corsair SF450 almayı düşünüyorum şimdi 722 TL fiyatlıyla Corsair SF450 alsam eski sistemimi RX 460 OEM sistemimi ucu ucunada olsa besler mi? Alacağım R7 4750G APU sistemide besler mi? (Corsair SF450 Full Modular 80+ Gold).

500W olan modelini alın derim, sonrasında işlemci değişim tarafında, Xeon serisine giderseniz elbet işinize yarar.

Hocam alakasız ama sisteminize baktımda LGA775 bir sistem ve 2x4 RAM var sisteminiz DDR2 mi yoksa DDR3 mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı