+251 ile başlayan numara neden arar?

heaxbey

Decipat
Daha fazla  
1711199443784.png

1711199456092.png

Selam ve esenlikler.

Arkadaşlar, bugün WhatsApp'a girdim, yabancı bir numaradan arama geldiğini gördüm. Ayrıyeten de iki resim bıraktım bakarsınız.
Sizce ne olabilir? Bir riski var mı hesabım için.

Herkesin numarası WhatsApp tarafından satıldığı için normal. Herkesi arıyorlar bir siz değilsiniz.

Eki Görüntüle 2148350

Eki Görüntüle 2148351

Selam ve esenlikler.

Arkadaşlar, bugün WhatsApp'a girdim, yabancı bir numaradan arama geldiğini gördüm. Ayrıyeten de iki resim bıraktım bakarsınız.
Sizce ne olabilir? Bir riski var mı hesabım için.

Hocam kayıt olduğunuz yerler bir şekilde numaranızı vs satıyor artik sıradanlaştı bu tip olaylar pek kafaya takmayın. 2-3 ayda birbiri mutlaka arıyor beni çoğusu da dolandırıcı.

Hocam kayıt olduğunuz yerler bir şekilde numaranızı vs satıyor artik sıradanlaştı bu tip olaylar pek kafaya takmayın. 2-3 ayda birbiri mutlaka arıyor beni çoğusu da dolandırıcı.
Kayıt olduğum yer derken? bu olay whatsapp'ta gerçekleşti sadece. hesabım için tehlikesi var mı?

Hoş bir bayana benziyor bence bi görüşün hocam.
Öyle işlerle işim yok hocam, size ayarlayayım uygunsanız.

Kayıt olduğum yer derken? Bu olay WhatsApp'ta gerçekleşti sadece. Hesabım için tehlikesi var mı?

Hesabınıza bir şey olmaz hocam. WhatsApp sattı hepimizin numarasını. Engelleyin gitsin. Bir de ayarlardan bilinmeyen numaraları sessize almayı açın yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı