253 TL'ye Oyun Önerisi

Console.log

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Toplam 253TL bakiyem var.. GTA V almak istiyorum fakat pişman olacağım diye korkuyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim? Tek oyun almak istemiyorum. Bunun yanı sıra farklı oyunlarda almak istiyorum.

Güzel bir arkadaş çevren varsa Çok oyunculu oyunları öneririm. GTA 5 Tek oyunculu senaryosu 1 kere oynadıktan sonra yüzüne bakılmayacak kadar kötü ne yazık ki. GTA Online zevkli ama dediğim gibi arkadaşın var ise zevkli. Birde oyun baya uzun süredir oynanıyor. Oyuna girdiğinde diğer adamların arabası, eşyaları v.b görünce bunlar için zaman harcaman gerekiyor. Burada gerçekten iyi zaman ya da para harcamaz isen bir şeyler elde edemiyorsun.

Tek oyunculu oyunlara yönelmeni öneririm.
The Witcher Serisi
Metro Serisi
The Witcher Trilogy on Steam
Metro Redux Bundle on Steam

GTA V'i ben de almanı tavsiye etmem. En azından alacaksan indirimlerde al. Ben indirimlerde almıştım fakat hikayesi bittikten sonra insanın oyuna giresi gelmiyor bir daha. Ha dersen ki arkadaş çevrem var orası ayrı.

BF1 --> 65 TL
PUBG --> 55 TL
GTA V 70-80 TL

Geriye kalan bütçeyle de isteğine göre bir oyun alabilirsin. Witcher 3 GOTY öneririm. Bu fiyatlar genel olarak rahatlıkla bulunabiliyor. Tek oyun yerine indirim ile paranı daha iyi değerlendirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı