256 GB depolama GTA 5 ve Valorant için yeter mi?

yigitxx7

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
256 gb ssd
Arkadaşlar selam 256 GB SSD'li laptop siparişi verdim sadece GTA 5 ve Valorant oynayacağım yeter mi yetmez mi diye düşüncelerim var. malum GTA bayağı bir yer istiyor bu 2 oyunu indirsem bana ne kadar yer kalır?

Windows 10 50 GB yer kaplıyor. GTA V ve Valorant 140 GB. Sana 60 GB kalıyor, 30 GB da boş alan bırakmalısın ki düzgün çalışsın.

Arkadaşlar selam 256 GB SSD'li laptop siparişi verdim sadece GTA 5 ve Valorant oynayacağım yeter mi yetmez mi diye düşüncelerim var. malum GTA bayağı bir yer istiyor bu 2 oyunu indirsem bana ne kadar yer kalır?
Sana yer kalmaz kardeşim, şimdiden disk bakmaya başlayabilirsin. GTA ortalama 120 GB'a yakın yer kaplıyor, Valorant'ı da 30 GB sayalım. 150GB 40GB'a yakında windows kullanıyor. 50 GB ile ne yapabilirsen artık, ki tavsiyem 30GB altına düşmemek SSD'lerde.

100 GB ve üstünü GTA V kaplayacaktır, Windows 20 GB ve Valorant'ta 30 GB yarısından biraz azı size kalıyor.

Yazmadan önce hepsine baktım 16 GB Windows vardı bende yuvarladım, Valorant'a da baktım 26 GB onu da yuvarladım, belki Windows uygulamaları yüklemişsiniz herhangi bir fikrim yok.

Geri
Yukarı