256 GB F/P SATA SSD önerisi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam, arkadaşıma SATA SSD alacağız. Oyun için kullanılacak. Pahalı bir şey olmasın. F/P olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hi-Level markalı SATA SSD'leri uzun yıllardır kullanıyorum birçok bilgisayarımda. Şimdiye kadar üzmedi. Tavsiye ederim.
Siz kullanıyorsunuz ve sorun yok diye kaliteli olmuyor maalesef. Hi-Level gibi ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durmak lazım.

Selam, arkadaşıma SATA SSD alacağız. Oyun için kullanılacak. Pahalı bir şey olmasın. F/P olursa sevinirim.

SATA SSD fiyatları uçtu, uygunsa bunu alın. Daha da ucuz olsun derseniz bu var ama iyi bir ürün değil:

Siz kullanıyorsunuz ve sorun yok diye kaliteli olmuyor maalesef. Hi-Level gibi ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durmak lazım.

SATA SSD fiyatları uçtu, uygunsa bunu alın. Daha da ucuz olsun derseniz bu var ama iyi bir ürün değil:

Şimdi git mesajımı tekrar oku ve Hi-Level marka SSD'ler için "kaliteli" demiş miyim dememiş miyim bir kez daha bak.

F/P ürün önerilmesini istiyor arkadaş. Ben de kendi deneyimim üzerine tavsiyede bulunuyorum güzel kardeşim.

İkisi de güzeldir Patriot'u kullanıyorum şu an halen bir sıkıntı çıkırtmadı

Piyasada SSD de yok, eskiden ne güzel Ultra3dler, eski WD Bluelar, P11li PNYler vardı artık hiç biri yok...

Şimdi git mesajımı tekrar oku ve Hi-Level marka SSD'ler için "kaliteli" demiş miyim dememiş miyim bir kez daha bak.

F/P ürün önerilmesini istiyor arkadaş. Ben de kendi deneyimim üzerine tavsiyede bulunuyorum güzel kardeşim.
Mesajınız anlaşılır fakat 2258XT gibi rezil ötesi bir kontrolcüsü olan diske kendi deneyiminiz üzerinden f/p diyince FP olmuyor hocam.
Edit: Kontrolcü yine ehmiş, tekrar kontrol ettim P11 var. Asıl mevzusu NAND markalarının bilinmemesi.

Hepsi A101 flaş belleği kalitesinde.

İkisi de güzeldir Patriot'u kullanıyorum şu an halen bir sıkıntı çıkırtmadı
Patriot QLC ve kötü kontrolcü.

E100 kötü kontrolcülü ve ısınma sorunlı olarak belirtilmiş Astroscott listesinde.

Son düzenleme:

Kaliteli demesen de kaliteli desen de ürünün kötü olduğu gerçeği olduğunu değiştiremezsin asla. Kabullen şunu.

@Yiğit Fatin Tatar üstte atılan GIGABYTE'a bakın.

Bu olabilir ancak 120GB ne kadar yeter bilmiyorum 630 liraya 240GB var.
Yeni üretimler 2259XT ile gelir. Önerilmez.

Kaliteli demesen de kaliteli desen de ürünün kötü olduğu gerçeği olduğunu değiştiremezsin asla. Kabullen şunu.

@Yiğit Fatin Tatar üstte atılan GIGABYTE'a bakın.

Yeni üretimler 2259XT ile gelir. Önerilmez.
5 tane laptopta ortalama 4 yıldır kullanıyorum ve gerek oyun oynarken gerek iş amacıyla kullanırken herhangi bir konuda beni üzmedi. Ben de bunu dile getiriyorum ve kendi deneyimlediğim ve memnun kaldığım bir ürünü öneriyorum birisine ve süper harika olağanüstü bir ürün de demiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 tane laptopta ortalama 4 yıldır kullanıyorum ve gerek oyun oynarken gerek iş amacıyla kullanırken herhangi bir konuda beni üzmedi. Ben de bunu dile getiriyorum ve kendi deneyimlediğim ve memnun kaldığım bir ürünü öneriyorum birisine ve süper harika olağanüstü bir ürün de demiyorum.
5 laptopta 4 yıldur kullanmanızın içindeki parçaların kötü olduğunu gerçeğini değiştirmiyor. P11 eh işte bir kontrolcü yine de NAND markası ne ne değil belli değil.

O hesapla benim de 6 senelik bir eşantiyon flaş belleğim var. O da iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı