2560 TL'ye Sistem

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Onu İtopya yaptı bana. HDD aldım taktım programla test edeyim dedim çalışma saati 300 gösteriyor ve bir sürü bad sector var.

Intel noktasında ; Adsız.png
AMD noktasında ; 2.png
Ama istersen kendin de toplayabilirsin. Ama sakın teknobiyotik kadar terbiyesiz bir şirketten bilgisayar alma. Bu forumun kapıları herkese açık. Bu forum, yardım forumudur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 165
  • 2.png
    2.png
    39,4 KB · Görüntüleme: 145
Harddisk olarak Toshiba P300 tercih etmen daha iyi olur. WD oyun için uygun değil. Xigmatek Güç kaynaklarında ses sorunu var. SilverStone Strider yada High Power tercih etmen daha iyi olur. Kasayı değiştirebilirsin. Intel Kaby Lake platformu geleceğe dönük bir seçim olmaz. Ryzen 1200 +GTX 1050 yada RX 560 sistem toplaman daha mantıklı olacaktır. Anakart seçimi olarak Hız aşırtma yapmayacaksan A Serisi ucuz bir anakart alabilirsin. Ryzen sistemde Minimum 2400MHz RAM kullanmaya dikkat et.

Harddisk olarak Toshiba P300 tercih etmen daha iyi olur. WD oyun için uygun değil. Xigmatek Güç kaynaklarında ses sorunu var. SilverStone Strider yada High Power tercih etmen daha iyi olur. Kasayı değiştirebilirsin. Intel Kaby Lake platformu geleceğe dönük bir seçim olmaz. Ryzen 1200 +GTX 1050 yada RX 560 sistem toplaman daha mantıklı olacaktır. Anakart seçimi olarak Hız aşırtma yapmayacaksan A Serisi ucuz bir anakart alabilirsin. Ryzen sistemde Minimum 2400MHz RAM kullanmaya dikkat et.
Bilgi verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra kendi alacağım ve önereceğim sistemler arasında harddisk olarak Toshiba seçerim. Xigmatek pek gözüm tutmadı ama 80+ görünce seçtim. High Power konusunda biraz söylenti duydum ama SilverStone seçerim. Intel Kaby Lake seçtim çünkü biraz ucuzdu. Ve arkadaş overclock yapacağını veya yapmayacağını söylemediği için yinede B350 seçtim. Ve zaten Ryzen 3 1200 + GTX1050 ile birlikte 2400 mhz bir RAM seçtim. Yine de sağ olun bilgi için.

AMD Ryzen™ 3 1200 3.1GHz, GTX1050TI 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC - KAMPANYA

Arkadaşlar bu sistemi almış bulunmaktayım. Kabloları, bileşenleri filan gayet güzel bir şekilde monteleyip ulaştırdılar. Hiçbir sıkıntı yok şimdilik. Yorumlarınız için teşekkürler

Kasa tam montajlı mı geldi yoksa parça parça mı ? bende yakın zamanda alıcam aynı sistem bi üst modelini yardımcı olabilir misin ? Parçaların kutuları geldi mi içeriklerinde ne vardı vs gibi ?

Kasa tam montajlı mı geldi yoksa parça parça mı ? bende yakın zamanda alıcam aynı sistem bi üst modelini yardımcı olabilir misin ? Parçaların kutuları geldi mi içeriklerinde ne vardı vs gibi ?
Hocam tam montajlı geldi ve gayet güzel montajlamışlar, fişe takıp çalıştırmak kaldı bana sadece. Anakart ve Ekran kartının kutuları ve cdleri geldi , bir tanede siyah bi kutu geldi işlemciye ait. Her bileşene ait garanti belgesi ve kullanım talimatı var kutuların içinde işlemci hariç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı