2560x1440p monitörde kayıt alırken kalitenin düşmesi

Kalemlik

Centipat
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi 2560x1440p monitörde kayıt alırken düşük kalite de kayıt alıyor ben önceden 768p bir monitör kullanıyordum. Şimdi ise 2560x1440p monitöre geçtim sorun şu ki OBS üzerinden oyun videosu çekerken kalite berbat oluyor sanki çok eski bir monitörden alıyormuşum gibi. Her şeyi ayarladım OBS üzerinden ve PC ayarlarından her şey 2560x1440p nasıl çözülür?

Çıkış modunu gelişmiş değil de basit yapsak daha iyi olacak. Çıkış modunu basit yapıp dediklerimi tekrar ayarla.

Belkide 768p olarak çekiyor videoları hocam. Yeniden boyutlandır bakalım ne diyecek.

Çıkış kısmı 1080p orayı 2560x1440p yaptım ekran kaydı.

Çıkış modunu gelişmiş değil de basit yapsak daha iyi olacak. Çıkış modunu basit yapıp dediklerimi tekrar ayarla.

Belkide 768p olarak çekiyor videoları hocam. Yeniden boyutlandır bakalım ne diyecek.

Hocam ayarlarda video sekmesinde çözünürlük ne olarak ayarlı?

2560x1440p önceden 1080p'idi.

Ekran nasıl kaydı. Monitörü ne zaman taktınız hocam NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarları yaptınız mı?

Daha demin test ettim masaüstünü daha iyi oyunada bakacağım NVIDIA denetim masasını ayarlamıştım monitör takılalı çok olmadı bir hafta maksimum.

Ekran nasıl kaydı. Monitörü ne zaman taktınız hocam NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarları yaptınız mı?

Hocam sağ olun çözüldü :D

Geri
Yukarı