256MB ekran kartı ile Minecraft oynanır mı?

Hani bilmiyorum. Ama ben bu olayları çok denediğim için çok düşük FPS alırsan "Singleplayer" modunda bile lag yaşayabiliyorsun. Half-Life'yi açar diye düşünüyorum.

Kurdumda PC acmadı 1.16 oldugu için 1.7. 10 OptiFine oynadım 30 40 FPS oynadım bir de bir şey diyeceğim Forge OptiFine diye bir şey var nedir FPS artırıyor mu? Azalıyor mu? Bir de release OptiFine diye bir şey var o ne işe yarıyor FPS artırıyor mu azalıryor mu?

Kurdumda PC acmadı 1.16 oldugu için 1.7. 10 OptiFine oynadım 30 40 FPS oynadım bir de bir şey diyeceğim Forge OptiFine diye bir şey var nedir FPS artırıyor mu? Azalıyor mu? Bir de release OptiFine diye bir şey var o ne işe yarıyor FPS artırıyor mu azalıryor mu?
Forge optifine ile optifine ın yanına mod kurabiliyorsunuz.

Optifine oyuna ekstra ayar ekliyor ve senin değiştirmeni sağlıyor. Kısaca oynayan herkes Optifine kullanıyor zaten. Forge ise "MOD" kurmana yarayan bir şey eğer durum çok kötü ise FORGE ile Optifine, FPS Reducer, BetterFPS modlarını kurabilirsin.

OptiFine oyuna ekstra ayar ekliyor ve senin değiştirmeni sağlıyor. Kısaca oynayan herkes OptiFine kullanıyor zaten. Forge ise "MOD" kurmana yarayan bir şey eğer durum çok kötü ise Forge ile OptiFine, FPS Reducer, BetterFPS modlarını kurabilirsin.

Forge ile OptiFine kurulu bunlar normal OptiFine göre daha mı iyi FPS artışı mı oluyor FPS reducer ve BetterFPS nedir FPS artışı saglanırmı

Geri
Yukarı